Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja mila

Usunac czy nie... nie chce kolejnej dziewczynki

Polecane posty

Gość sdfghjkllkjhgfdsdfghjk
Taka stara baba a taka głupia. Jestem dziesięć lat młodsza mam dwie córki i codzień Bogu dziękuję że są zdrowe i przede wszystkim za to że w ogóle je mam. Skąd tacy ludzie się w ogóle biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdrgsdgh
moze niedługo 16 latka da wam wnuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto!!! mozna zrozumiec ze wolalabys chlopczyka bo corki juz masz, ale dlaczego masz pozbawiac zycia tylko dlatego ze kierowalas sie plcia??? Ja chcialam miec coreczke, a mam syna i jestem najszczesliwasza na swiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciacho z budyniem
Czemu wziecie postinoru nazywasz usunięciem? Czemu mieszasz antykoncepcję ratunkową z aborcją? Poza tym zmartwię cię, do jutra od tamtego stosunku minie sporo czasu, więc nie ma pewności że postinor zadziała, bo im później go bierzesz tym niższa jest skuteczność. Mogłaś iść dziś albo wczoraj. A co będzie jeśli jednak nie zadziała i zajdziesz w ciążę? Wyskrobiesz czy oddasz do domu dziecka a dziewczynkom powiesz że brat byłby cacy a siostrzyczka be? Puknij się w głowę, współczuję twoim córkom że mają taką matkę egoistkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie że
prowokacja, stara prukwa w wieku 35 lat tak nie mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkdkfdjfdnjfdnhfdnbdf
to ze prowokacja to jedno... a dwa.....moglabys sobie łeb usunac: jednego durnego trolla mniej :P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×