Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość eh spodobały mi sie te torby

Czy takie torby są obciachowe i czy nosi je pół miasta?

Polecane posty

Gość eh spodobały mi sie te torby

Nie robię nigdy zakupów na Alllegro, chyba że kupuję nietypowe rzeczy (gry komputerowe, których juz nie ma w sklepach, książki itd.). Ale znalazłam jakieś linki do toreb i spodobały mi się takie: http://www.allegro.pl/item425067927_nowosc_j esien_2008_elegancka_torebka_miodowa.html http://www.allegro.pl/item420441147_vera_bag s_wloska_nowosc_jesien_2008_kolory.html http://www.allegro.pl/item418154558_finora_t orebka_david_jones_fioletowa_nowosc.html czy chodzi w takich pół miasta? Są bardzo "obciachowe"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhh
mozesz zamiescic jeszcze raz linki bo nie dzialaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uhhh
ok skopiowalam i weszlam normalnie przez google. nie sa takie zle tyle za ja nosze tylko czarne torebki wiec takiej np. miodowej bym nie zalozyla, ale ogolnie sa ok wiec jesli ci sie podobaja kupuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta żółta jest najfajniejsza i pewnie sama bym ją wybrała. Reszta to takie według mnie \"babcine\" torebki do kościółka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh spodobały mi sie te torby
Szukam jakiejś torby, która pasuje do niebiedkiego, lekko wpadającego w granat koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh spodobały mi sie te torby
No i do brązu, turkusu, morskiego, szarości- do wszystkiego:) Dlatego biorę pod uwagę fiolet i taki miodowy kolo raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanadidada
nie podobają mi się.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za tandeciara
masz starsznie tandetny gust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eh spodobały mi sie te torby
A jakie torby waszym zdaniem nie sa tandetne dla młodej osoby? Obecnie mam torbę ze 100% skóry i nie dość, ze się bardzo budzi (bo na lato-jest jasna), to jeszcze jest ciężka. Sama w sobie. Jakie torby waszym zdaniem są fajne na jesień i zimę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z innej beczki... a nie
uważacie, że to okropne, że 90% Polek nosi czarne torebki? Do tego często do brązowych ubrań czy butów. Jeśli zdecydują się na kolor to najczęściej czerwony- który był modny jakieś 3 lata temu. Mieszkam pod dużym miastem i tutaj w autobusie podmiejskim co 4 kobieta, która akurat nie ma czarnej torby, ma czerwoną. I takie 20letnie i 50letnie... Mnie chyba najbardziej razi noszenie czarnej torby do brązu itp. I na odwrót. Oraz noszenie czarnej torby latem, a zimą- białej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×