Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sddsdsdsdsdsds

czy wasi faceci tez tak robia?

Polecane posty

Gość sddsdsdsdsdsds

dzis - moj facet zglodnial wiec poszedl do sklepu przyniosł ciastka do auta, a kiedy zjadł sam wszystkie pojechalismy dalej... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsdsdsdsds
strasznie mnie to wkurzylo... jestem drobiazgowa co zrobic:P mam gdzies te ciastka tu nie o to chodzilo, tylko,ze nie zapytal czy nie chce... ja zawsze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sie pytam:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkkka
egoista:P moj zawsze mysli najpierw o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqleczka
powinnas go za to zostawic!! jak on mogl .. matko co sie dzieje na tym swiecie:P twoj facet to swinia a co ;/ zal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsdsdsdsds
tak zal, zal! ciekawe jakbys sie czula w takiej sytuacji, zwlaszcza,ze nie dzieje sie to 1 raz:P ja oddalabym mu ostatni kawalek chleba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, a nie moglas sie sama poczestowac? Jak ja mialabym ochote na ciastko i siedzialabym w samochodzie ze swoim mezczyzna to chyba nawet bym sie nie pytala, tylko bym sie poczestowala i juz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsdsdsdsds
ale ja nie mialam ochoty na ciastka, chodzi o to, ze nie zapytał:P nie wiem jak mozna nie zapytac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba co na miotle lata
Spoko,oni wszyscy tak mają. Mój tzw mąż zeżarł 2 grześki i zostawił w skrytce samochodowej papierki, tak żeby wyglądały na pełne. Na moje pytanie po powrocie do samochodu- co jesz? Odpowiada-cukierki. Jak spytałam czy ma jeszcze, stwierdził że nie. To mu mówię - w skrytce są 2 grześki, weź jednego a drugiego daj mnie. A on, że juz nie ma. Nie mogłam uwierzyć, że to taka samolubna gnida. Że zeżarł oba i nawet nie pomyślał o mnie !!! Teraz juz nie musi się dzielić, awansowal na ex. W myśl zasady : każdy ma prawo się mylić, ale tylko głupcy tkwią w swych błędach niezmiennie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikak3488448
nie ma takiej opcji...zaraz pierwszy mi daje...a jak sam je jak świnia...to jest troche dziwny;(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba... uśmiałam się jak
przeczytałam, co napisałaś... hihihi a najbardziej spodobał mi sie tekst, że awansował...na ex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsdsdsdsds
ja mu wczesniej kupilam loda... jemu i sobie on stawia mi w knajpach czasem ale ta drobna sytuacja dzisiaj mnie wyprowadzila z rownowagi... ech faceci nie no eksa z niego nie zrobie, ma zbyt duzo innych zalet, chcialam sie tylko wyzalic i zobaczyc czy u inni tez tak robia:P jeszcze go naucze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób tak jak on
następnym razem to ty kup jakis batonik, otwórz go przy nim i zjedz sama... jak coś powie, to mu odpowiedz, że nie miałaś pojęcia, że on też będzie chciał.... klin klinem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałaś ochotę trzeba było powiedzieć, że masz ochotę i żeby ci też dał ;) Co za problem? Mój facet tez najczęściej sam sobie bierze, dopiero w trakcie sobie przypomina czy by mnie nie spytać, czy mam ochotę :D No ale nie robię z tego powodu problemów, zawsze się śmieję, bo swoje uczucie okazuje mi w inny sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsdsdsdsds
chinka- jak Ci okazuje uczucia? fajnie wiedziec jak robia to inni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój czasem
wkurwia mnie to,bo oznacza,ze mysli przede wszystkim o sobie. ja mu nieba uchyle, gwiazde z nieba sciagne, a on co? nawet nie spyta. sama musze sie prosic. wkurwia mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba co na miotle lata
A wiecie czemu tak jest ? Bo ich tak mamusie i babciunie wychowują. Pod gębę podstaw spod d... zabierz. A najgorsze jest to, że jak baba sama ma problemy ze swoim mężem, to synusia na jeszcze gorszego egoistę i samoluba wychowa. Ot co!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baba co na miotle lata
no pieknie, baby moga na swoich dziadów wygadywać w nieskończonośc. Bo to ułomne egzemplarze są. W końcu Bóg stworzył kobiete jako drugą, bo mu pierwowzór nie wyszedł. I za to wypijmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
niby drobnostka, ale duzo mowi o jego stosunku do ciebie. Moj facet zawsze mnie sie pyta czy mam na cos ochote. Ja mowie, ze nie, to i tak mi kupuje. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość granitagranda
co za niewychowany cham;) moze byl tak glodny, ze zapomnial o zasadach dobrego wychowania; a moze wie, ze sie odchudzasz i nie chcial cie naciagac na ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×