Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zygzakowata

TO STRASZNE!! CZUJĘ SIĘ OKROPNIE!!

Polecane posty

umówiłam się z facetem na randkę. było super, dużo rozmawialiśmy, smialismy się. Na pożegnanie mnie przytulił i delikatnie pocałował w usta. I to wszystko :( Nie podobam mu się, prawda?? Gdybym go pociagała to pewnie bardziej namietnie by zakończył ten wieczór...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysyp idiotek
jakby ciebie zerżnął na ulicy, to by dopiero znaczyło że zrobiłaś wrażenie, co? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak...gdybyś mu sie podobala to by Ci stringi z tyłka zdarł i Cię przeleciał może wtedy byś była pewna że mu się podobasz, co?:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...chyba przesadzasz
o co chodzi? przeciez to dobrze o nim swiadczy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mam jakieś szanse?? a moze to swiadczy o tym że to jakiś porzadny facet i nie myśli tylko o dupczeniu...?? nie umiem go rozgryźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsdsdsdsdsds
a co niby mial zrobic? zachowal sie idealnie jak dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jeszcze ktoś sie wypowie?? myśle że gdybym mu sie podobała, to by mnie chociaż namietnie pocałował...a to był taki krótki, delikatny pocałunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku rwa jak słysze jazgot takich odiotek to az mi się włosy łonowe prosyują :D haha, pocałował a co miał jeazcze zrobic :D wyciągtnać wacława i pocałować cie w piczke :) chlip chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on bardzo mi sie podoba i zalezy mi na nim, wiec nie wiem co o tej syt. myslec...z drugiej strony gdybym byla mu zupelnie obojetna, to pewnie nawet by mnie nie przytulil a tym bardziej pocalowal...ech, zauroczylam sie jak nastolatka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzniecie na zakrecie
za nic nigdy nie pokarz ze bardziej ci zależy niz jemu to będzie twoja porażka przegrana :P:P:P ostatnio zauważyłam ze faceci jednak wola normalne kobietki w miarę normalne gwiazdy i typ lalki jest dobry na chwilkę teraz w cenie jest naturalność i zbytnio nie szastanie tyłkiem na prawo i lewo :) dasz dupy na drugim spotkaniu i po tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zyciu bym dziewczyny na pierwszej randce nie pocalowal ... no chyba ze tak powiem przyslowiowy piorun go uderzyl w co jednak watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio ... bo to jest obietnica / danie slowa ... pewnych granic sie nie przekracza chyba ze czlowiek jest pewien ... albo mu sie tak wydaje. Pocalunek to obietnica a po co je dawac jesli sie okaze ze to nie to ... druga strone bedzie bardziej bolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tam pesymistyczna, jesli nie piszesz tych wszystkich rzeczy z irinią, to przyznam iż nieżle masz w tej glowie poukladane :) Gdzie Ty sie uchowales!! To przeciez calkowite zaprzeczenie dzisiejszego statystycznego pseudo-męzczyzny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzykjanie
prawdziwy facet gentelmantel nie no w szoku jestem daj pyska:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×