Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiam sie bo...

jakie swetry sa modne ??????? pomocy

Polecane posty

Gość zastanawiam sie bo...

jakie sweterki sa waszym zdaniem modne? nadchodzi jesien, trzeba sie zaopatrzyc w sweterki i cieplejsze rzeczy. co proponujecie? jaka kolorystyka, fason, dlugosc, ? podpowiedzcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co ostatnio widziałam
to modna jest dzianina, falbanki, takie "warkocze" na swetrach, długość średnia (już nie tuniki), kolor albo czarny, albo pomarańcz, itp. Do tego koronki będą modne na jesien, ale nie wiem, czy to się tyczy swetrów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w H&M widziałam ładne sweterki. Były w kolorach czarnych, ciemna wiśnia i szary. Takie długie(za pupe) nie miały guzików ani zamka tylko materiał był tak podwinięty. ciężko wytłumaczyc ale naprawde ładne. dodatkowo z jakimiś warkoczami i ogólnie rzecz biorąc dzianina. Kolory to: wiśnia, czarny, szary, pomarańcz, niebieski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze w przypadku swetra jest wełna z jakiej został wykonany. Musi być jak najbardziej naturalna. Sploty duże - jakby zrobione na drutach, pasujące do obszernych rozmiarów modnych w tym sezonie swetrów. Pamiętajmy jednak że XL nie znaczy za duży - wybierajmy swetry w których będziemy wyglądały korzystnie a nie jak przebrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×