Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oleńka Maleńka

... Intymne i Brzydkie Pytanie ...

Polecane posty

Gość Oleńka Maleńka

Trochę to brzydkie, ale mimo to chcę zapytać. Jestem na początku 8-go m-ca ciąży i czasami zdarzają mi się zaparcia. Gdy podczas tych zaparć "prę" by się wypróżnić (nawet nie z własnej inicjatywy tylko to samo tak wychodzi – to parcie) to zauważyłam, że jednocześnie mi się sika :o po prostu opróżnia mi się jednocześnie pęcherz, a ja tego tak jakby nie czuję. Potem się głupio zastanawiam czy to faktycznie było siku czy może wody mi się sączyły :o Niby to możliwe, bo przecież prę wiec może też jednocześnie na siłę opróżniać mi się pęcherz, ale podczas tych parć mało to czuję i nie mam pewności czy to siusiu czy wody :o Przepraszam za takie dokładne opisanie, ale chciałam abyście wiedziały o co mi chodzi, a moje pytanie: czy któraś też tak ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wszystkie kobiety w ciąży tak mają, ale jest to jest zupełnie normalne i nie masz sie czym przejmować. Rosnący płód uciska na pęcherz. Bardziej martw się zaparciami :) Pij dużo wody, jedz potrawy zawierające błonnik i ruszaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 75875654583
to wody !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, jedna napisze że siusiu, druga że wody, dziewczyna całkiem zgłupieje ;) Ja miałam podobnie w 2 ciąży i był to mocz. Faktycznie, jakoś umknęło mojej uwadze, że każdy przypadek jest inny i u autorki topiku mogą to być wody płodowe. Chyba najlepiej będzie pójść do lekarza i upewnić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiczek
Jak bedziesz sie wyprozniac to podloz sobie pojemnik na mocz i wtedy zobaczysz czy to siusiu czy wody , chyba dobry pomysl nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest tzw. wysilkowe nietrzymanie moczu i jest zupelnie normalne u kobiet w zaawansowanej ciazy... a jak sie boisz ze to wody to wloz wkladke... jesli wody to po jakiejs godzinie wkladka przemoknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asia-k ma racje... miesnie dna miednicy ulegaja rozluznieniu pod wplywem hormonow, no i zdarza sie popuszczanie moczu w czasie parcia tym bardziej ze jeszcze macica jest juz znacznie powiekszona i uciska pecherz... nic w tym brzydkiego, to fizjologia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalalalaa
ja to pamietam ze w ciazy mialanm takie zaparcia ze jak sie zalatwialam to plakalam. Kiedys mialam wizyte u ginka na usg i tak mi sie kupe zachcialo ze nie moglam jej potem wydusić. Plakalam bo nie moglam tego zrobic do konca. wiec poszlam do ginka z ta kupa nieschowaną , i modlilam sie zeby nie zechcial mnie badac na fotelu bo nie wiem co bym zrobila. Sorrki ze tak opisalam to,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×