Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Kate_

BŁAGAM!!!!!!!! POMOCY!!!!!!!!!! PRZECZYTAJCIE!!!!!!!!!!! OSTRZEŹENIE DLA UK!!!!!

Polecane posty

Gość kasjerka w anglii
kasjerka w banku zarabia najnizsza krajowa niestety, a jak dacie wypowiedzenie z agencji to mozecie sie wyprowadzic, z tego co napiosalas wnioskuje, ze i tak zamierzaliscie to zrobic 12 wrzesnia, wiec wypowiedzenie juz powinniscie dac, zeby nie stracic kaucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka pracuje w banku Barclays - i zarabia 300f tygodniowo, czyli tyle co ja zarabiałam. I znowu ktoś źle mnie zrozumiał. BO - oczywiście że dalismy wypowiedzenie w agencji, ale zgodnie z tym powinismy zapłacić jeszcze 2 razy po 700 - do 19go paździrnika i do 19 listopada. Agencja poszła nam na rękę - i jeśli znajdzie kogoś przed 15 wrzesnia - nie będziemy musieli placić NIC, bez straty depozytu. Rozumiesz??? W agencji powiedzieli, że o ile mieszkanie będzie czyste, oddadzą nam cały depozyt. Ustalili to z landlady, która u nas była, zna nas i powiedziała że absolutnie nie ma o czym mówić, że im prędzej agencka znajdzie chętnego, tym lepiej dla nas. Skonczyłam już ten temat. Już nie mam siły odpisywac itłumaczyć wszystko wszystkim. BARDZO PROSZĘ MODERATORA O USUNIĘCIE TEGO TOPIKU!!! Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiec
skoro tak dobrze zarabialiscie to czemu nie macie grosza przy duszy??? to raz a dwa nie musicie placic za chate bo po to jest kaucja ze w takich sytuacjach idzie z kaucji:/ nie kumam tez czemu zlozylas wypowiedzenie skoro na zycie nie macie to dla mnie idiotyzm:/ aaaa i przez agencje nie podpisuje sie umowy na 6 miesiecy i mozna sobie cos zarobic na zycie, ale nie Wy wolicie nic nie robic i brac za silki ktore wam sie nie naleza... ...i jeszcze jedno po co pytasz o zasilki skoro wyjezdzasz nawet nie zdaza Ci ich przyznac przed wyjazdem:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no więc: kaucje to ja chce z powrotem i nie chce jej tracić grosza nie mamy bo poszło na meble i nasze osobiste przyjemności nie pytałam o zasiłek permanentny tylko jednorazowy, w sytuacji kiedy ktos traci prace i nie ma zbyt wiele na koncie a wypowiedzenie złożyłam bo wracam do Polski i pieniądze jakie były mi potrzebne miałam i mam a umowę z agencją właśnie że się podpisuje - jak nie masz o tym zielonego pojęcia to się nie wypowiadaj - "dla mnie to idiotyzm" I jak ty mi śmiesz powiedzieć że ja wolę nic nie robić i brać zasiłki???? - słuchaj chłopczyku - ja harowałam przez cały tydzien okrągły rok, nie oszczędzając wiele bo nie przyjechałam tu w celach zarobkowych, chciałam normalnie żyć, żyłam jak chciałam i tego nikt mi nie odbierze. I bardzo dobrze że nie należą nam się żadne zasiłki, ja o zasiłkach nigdy nie myślałam bo nie chciałam żerować w nie swoim państwie, przyjechałam tu normalnie żyć. I żyłam. A że nagle ktoś mi odciął kurek do gotówki i wszystko się skończyło - bywa. Nie żałuję ani chwili spędzonej w tym kraju, bo nauczyłam się tyle, ile przez całe swoje życie w Polsce się nie nauczyłam. Więc następnym razem jak zechcesz wygłaszać swoje mądre sądy - to lepiej zamilcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajko i kokosz
"ja harowałam przez cały tydzien okrągły rok" "nie przyjechałam tu w celach zarobkowych, chciałam normalnie żyć, żyłam jak chciałam " Sama sie placzesz w zeznaniach, to w koncu tyralas czy zylas jak chcialas? No chyba ze tyranie siedem dni w tyg na czarno to Twoj wymarzony styl zycia :O Poza tym zatsanawiam sie jak kase, na ktora pracowaliscie 7 dni potrafiliscie wydac w jedno popoludnie w tyg kiedy to mieliscie wolne... A co do twojego pytania o zasilki, to nie ma takiego jednorazowego zasilku dla kogos kto straci prace i niewiele mu zostanie na koncie. Mozesz sie jedynie sadzic z pracodawca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie czepiajcie się
SŁÓWEK sami jesteście pojeb**i bo życie was nie doświadczyło odpowiednio. Dziewczyna chciała tylko porady a nie waszej krytyki a jeśli ktoś twierdzi że nikt na forum jej nie rozumie to niech czyta całość po kolei i dokładnie to na pewno zrozumie. Jeśli ktoś myśli że Anglia to jakiś raj na ziemi i że w rok można tu dorobić się wszyskiego to proszę bardzo niech tu przyjedzie i zobaczy jak jest kolorowo. Tym bardziej jeśli ktoś zaczyna od zera i prawdopodobnie z długami w Polsce. Różnica jest tylko taka że w Anglii za minimum żyje się na ludzkim poziomie a nie przyskiera GŁODEM jak w Polsce. Bo przecież prawie wszyscy w Anglii wynajmują mieszkanie a nie wyobrażam sobie żeby za 1000zł w polsce i na wynajentym mieszkaniu można było NIE GŁODOWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddddddddddddddddddddd
ostrzezenia dla UK? czy ty jestes normalna ze pracowalas 7 dni w tygodniu i dawalas soba pomiatac? To nie wina uk, ze niektorzy sie szmacą sami, ani nie wina tego szefa. Powinni sie niektorzy nad soba i swoim poczuciem wartosci po prostu zastanowic i jak nie pasuje ono do pewnych standardow to wrocic skad sie przyjechalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota111111
Mozesz sie zarejestrowac jako bezrobotna dostaniesz zasilek , bezplatny council tax i pewnie pomoc w oplacaniu mieszkania i rachunkow, ale tego nie wiem na pewno. Pytaja o oszczednosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro mi, ale jesteś na straconej pozycji. Nic nie ugrasz a stracisz czas i nerwy. Nie radzę ci biegać po organizacjach i prawnikach, bo oni nic ci nie pomogą. Masz dwa wyjścia z sytuacji: albo znajdź inna pracę w UK i nauczona doświadczeniem podpisz umowę albo wracaj do PL i tam układaj sobie życie. Zrób to co wolisz ale tak czy siak będą problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety gość prawdę pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×