Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bulinka 21

Facet ktory wytyka kobiecie ze jest za gruba nie zasluguje na zadna kobiete

Polecane posty

Gość Bulinka 21

bo jest mega prostakiem ktory nie potrafi zachowac sie jak facet z klasa i kocha za wyglad, a kocha sie przeciez pomimo a nie za :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Pusia nie wysililas
sie tym topikiem. czekamy na cos nowego. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocha sie pomimo
pod warunkiem, że druga strona nie nadużywa tego "pomimo".:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka 21
nie jestem zadna pusia wypraszam sobie porownywania mnie z ta debilka :-o ona jest spasiona a ja mam pare kg wiecej bo co to jest 165 cm 75 kg :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, niech koleś cierpi, jak codziennie rano musi oglądać coś takiego w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bulinki
kolejny beznadziejny topik ktory zakladasz. wez dziewczyno na wstrzymanie. moze po prostu nadszedl czas zeby sie wziac za siebie i przestac zrec??? wszystko ma swoje granice, twoja desperacja tez powinna je miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka 21
Sissy ty jestes normalna ? zachowujesz sie jak jakas kretynka :-o "cos takiego" ??? zal mi ciebie bo jestes kretynka rozumiesz ???!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PUŚKA dawno cie
tu nie było. 😴 😴 😴 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskau
a ty oczywiscie pokochasz grubego faceta, no nie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka 21
Ja nie mam nic przeciwko jak facet jest misiowaty, ale to musi miec granice jakies :-o np 185 cm 100 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bulinki
znikaj z kafe i idz w koncu na fitness desperatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moskau
no wlasnie, waga kobiety tez musi miec granice :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaaa mój powiedział że mam duuże biodra :o:o Ale tylko jeden, jedyny raz. :classic_cool: I na pewno tego nie powtórzy bo wie co go czeka :P Ale prowokacja beznadziejna :O 165 - 75kg, ok? 💤 🖐️ Facet mówiąc że kobieta o takich gabarytach jest gruba określa tylko co widzi :o To nie jest oblega... 🖐️ Tylko rzeczywistość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka 21
no sory, ale ja na pewno nie jestem gruba, mam po prostu kobiece ksztalty, ale faceci pustaki wola anorektyczki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie mów... :o Nie pamiętam od kiedy waga ma związek z inteligencją :o:o Już prędzej białe kozaczki, tlenione platynowe blond i pomarańczowa opalenizna z Solarium :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
To nieprawda, ze faceci wola anorektyczki. Ale faktycznie mysle, ze wiekszosc nie podpisalaby sie pod zdaniem "Kochanego ciala nigdy za wiele";) Mysle, ze tak samo tu , jak i w innych sprawach kluczem jest umiar i zloty srodek. Jesli jestes zbyt puchata, to dupa na rower i juz. Albo basen, jakis fitness. Nie laczyc ziemniakow z miesem, zrezgynowac pieczywa najlepiej calkowicie no i slodyczom i napojom gazowanym tez mowimy ;pa;. to nie takie trudne, tylko trzeba zaczac od DZISIAJ. 3maj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulinka 21
fajnie, ale czemu mam zrezygnowac ze slodyczy? Dla faceta? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danuśka_
no:) dla faceta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutnabzdura
Jesli nie chcesz ani dla siebie ani dla niego to.. jedyne wyjscie zwiazac sie z puszystym wtedy nie bedzie Ci wytykal. A Ty chcesz cukrzycy sie nabawic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zakochal sie w szuplej laseczce a ona w ciagu pieciu lat zwiazku utyla 50 kilo to msyle, ze ma prawo jej wytknac. natomiast jesli zakochal sie w 120 kilowej babce to mysle, ze widzial co bral i powinien sie zamknac na wsze czasy a jesli chce ja odchudzic to powinien jej serowowac seks na sniadanie, obiad i kolacje i dodatkowo weekend w lozku :P jesli nie sprosta zdaniu to won :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zakochal sie w szuplej laseczce a ona w ciagu pieciu lat zwiazku utyla 50 kilo to msyle, ze ma prawo jej wytknac. natomiast jesli zakochal sie w 120 kilowej babce to mysle, ze widzial co bral i powinien sie zamknac na wsze czasy a jesli chce ja odchudzic to powinien jej serowowac seks na sniadanie, obiad i kolacje i dodatkowo weekend w lozku :P jesli nie sprosta zdaniu to won :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×