Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cctv

dlaczego on mnie tak pogania,zebym sie zaangazowala?

Polecane posty

Gość cctv

juz kilka razy powiedzial mi,ze musi wiedziec,gdzie on stoi,ze nasza znajomosc do czegos zmierza.ja niedawno wyszlam z powaznego zwiazku,dlaczego nie mozemy narazie cieszyc sie tym co mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cctv
znamy sie niecaly rok,ale spotykamy sie od miesiaca,sex byl a czego sie boi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam w dzisiejszych czasach
sex o niczym nie swiadczy.:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nateczka
moze tego, ze nie traktujesz go rownie powaznie? ze jest tylko twoim lekarstwem po ostatnim zwiazku? ze kopniesz go pewnego dnia w d**e? ze traci swoj cenny czas z kims kto nie potrafi sie okreslic? moze tego sie boi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cctv
najlepiej to popasc w konkluzje,ze sie nie szanuje:Olubie go,ale to,ze sie spotykamy nie oznacza,ze musze mu mowic od razu,ze tak,chce byc w zwiazku,po prostu nie chce sie spieszyc z jakimis deklaracjami. a poza tym,sex jest dla ludzi,nie widze nic zlego w tym,ze sypiamy ze soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
ja tez bym wolala wiedziec na czym stoje!! a nie byc z kims tak poprostu, po co sie angazowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cctv
a ty pandora to zdaje sie,ze jeszcze za mloda jestes zeby sie w ogole na tematy sexyu wypowiadac,co wiecej krytykowac 26-letnia kobiete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
no ej! on ma czekac az ktoregos dnia sie zastanowisz? moze mysli tylko o powznych zwiazkach i nie chce byc poporstu "kumplem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
26 letnia kobieta ktora sama nie wie czego chce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cctv
brat,chodzi o to,ze on bylby idealnym kandydatem na faceta zycia!ale ja teraz po moim ostatnim zwiazku chce byc ostrozna i zobaczyc jak sie beda sprawy miec.jakbym byla szmata,to spotykalabym sie z nim i kilkoma innymi facetami,a tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cctv
wiem czego chce,problem w tym,ze ja nie chce narzucac zadnego tepa,niech sparwy miedzy nami same sie tocza,co w tym zlego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cctv
po nicku wnioskuje, ze jestes na Wyspach... ?? czy moze ten twoj mezczyzna abo jakis byly to ciapak??? :P :p :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cctv
rozczaruje cie,nie ciapak,nigdy nie bylam w zwiazku z 'ciapakiem'jak ty ich nazywasz.fajny facet kurcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gcbc
"a poza tym,sex jest dla ludzi,nie widze nic zlego w tym,ze sypiamy ze soba." tak mowi kazda szmata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjaaaa
chcesz byc ostrozna- ok to ja rozumiem. ale czemu wtedy mu tego nie powiesz, niech facet sie nie meczy i niech wie na czym stoi, jak zalezy mu to bedzie cierpliwy i poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cctv
powiedzialam mu,powiedzial,ze bedzie czekal,a kilka dni pozniej znowu pytal dobra,niech ci bedzie,szmata to moje drugie imie,boli cie fakt,ze potrafie cieszyc sie sexem?sprobuj fajnie jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×