Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość iwulkaaaaaaaaa

NIE NAWIDZE ZONY MOJEGO K

Polecane posty

Gość laska coś mi
wow i łał: jej to wisi czy ktoś ja nazwie kurwa czy pizdą czy głupia ..ona ma nadzieję,że żona to przeczyta i zrobi w domu dym :) pewnie od kuzynki, co to żona nie wie,że jest jej kuzynką wie,ze tamta bywa na kafe:D:D:D wymyśliła sposób "dobry i zły glina" żona będzie darła morde a ona ,kochająca go pocieszy.. no jest to jakaś metoda na zdobycie gaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ubawiłam sie po pachy
wszystko jedno czy to prowokacja czy nie - żal mi cię dziewczyno. Nawet jak wydaje ci się że wypisując te bzdury bawisz się czyimś kosztem to tak naprawdę bawisz się swoim. Bo coś ci tam w duszy gra. Nawet jak sie przed sobą nie przyznasz. Eeeee, na pewno się nie przyznasz...że sama siebie uważasz za jedno wielkie zero, gorsze od najgorszej żony. Biedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulciaaaaaaaaaaa
a wyzywanie KOGOKOLWIEK od "worków na spermę".... bez komentarza to czy kobieta jest traktowana jak worek na spermę czy nie zależy tylko od faceta który z nią sypia a nie od twojej wydumanej opinii i jeśli dla takiego faceta kochanka jest "workiem na spermę" to zapewniam cię że żona nie jest niczym innym - facet ma po prostu kilka worków na spermę w tym jeden domowy - jak ktoś ma taki stosunek do kobiet to dotyczy to wszystkich jego kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulciaaaaaaaaaaa
,,a jak któraś się cieszy jak głupia do sera,, że to ona jest tym workiem na spermę nr 1 - to już jej problem............................. nie chcę być tą pierwszą bo bycie pierwszą oznacza że są też inne a ja jestem tą jedyną i wierz mi że walory łóżkowe są tutaj baaaaardzo ważne dla tego faktu a takie które tego nie rozumieją i nazywają inne kobiety workami na spermę bardzo szybko zostają tymi "pierwszymi" dla swojego gada - i z domu go raczej rzadko wywalają... wręcz przeciwnie trzymają się tego wstrętnego gada pazurami - bo przecież są tymi pierwszymi, prawda? wszystkie inne to tylko worki na spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulciaaaaaaaaaaa
w tym wieku powinnaś już być mądrzejszą dziewczynką chyba że jesteś jedną z tych o mentalności "pierwszej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za bełkot
:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulciaaaaaaaaaaa
widzisz - są dwie możliwości: -albo twój mąż wszystkie kobiety tak traktował,więc ciebie też - tylko pytanie jak to jest być tym pierwszym workiem na spermę i jak w ogóle można się było z takim człowiekiem zadać -albo jednak nie jest tak jak ci się wydaje - w kwestii traktowania "tych drugich"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMIRKA
Seks się liczy - nie tylko - ale bardzo - kobiety które o tym wiedzą i dla których jest on ważny - nie mają problemu z tymi drugimi A sam fakt że ktoś nazywa jakąkolwiek inną kobietę "workiem na spermę" - świadczy o poważnym ubytku emocjonalnym w tej sferze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulkaaaaaaaaaaaaaaaaa
dokladniiiiiiieeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe ale z nia rozmawia bo
19:38 hehe ale z nia rozmawia bo pewnie ma o czym,a z takim przyglupem jak ty,no coz....ty jestes tylko worem na sperme. ________________________________ tłumoku..facetem jestem..jak moge być workiem na spermę skoro nie jestem geyem:D:D:D tornister spakowany!!!! do szkoły,po ortografię i czytani ze zrozumieniem.. albo do psychiatry po dropsy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Najpierw odpowiedz sobie że nienawidzisz siebie ,jesteś zepsutą do szpiku kości kobieta ,nie masz zasad ,jesteś nieszczęśliwą bidulką ,jeszcze życzysz jej zle i modlisz się o to ,Bóg Cię za to skara niedobra kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz sie nie
dziwie ze kochanki nazywa sie w niecenzuralny sposob,mamy tu przyklad calkowitego braku inteligencji,cynizmu no i braku szacunku do siebie i innych.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulkaaaaaaaaaaa
dzisiaj poznalam twoj sekrecik heheheh ......jakie te baby glupie ,zeby w taki sposob sie zblazniac i takim sposobem zatrzymac meza.....hehehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulkaaaaaaaaaaa
Ach,zapomnialam...jak tam nowa wiadomosc?????????????slyszalas juz????????powiedzial ci??????????pewnie musisz teraz duzo wariowac...jestem w ciazy z twoim mezusiem w 2m-cu!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytto
i pewnie dziecko będziesz wychowywała sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulkaaaaaaaaaaa
moze i sama,ale wiem ze zawsze bedzie blisko nas...ze akceptuje i badzo chce tego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temu dziecku
już teraz współczuję takiej matki i takiego ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hashahihihhu
juz nie twojego K haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulkaaaaaaaaa
mojego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo nadal jestesmy razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jubelka
a ja cie kocham nad życie :)Patrz .wziełaś sierotę na siebie :)No sorry że nie powidziałam ,że idiota jest .Ot skleroza ,Naprawdę przepraszam .Wybacz swoje lata już mam . buhahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorka to jakaś niezrównoważona psychicznie dysortograficzka :O Czy ty \"panienko\" wierzysz w to, że odejdzie od żony? Odejdzie tylko wtedy, gdy będzie mu z nią źle! Widocznie źle mu nie jest, bo ciebie posuwa (a nie \"posowa\" jak piszesz) a wraca i tak do żony :O. Jesteś żałosna i dlatego możesz być tylko du.pą do bzykania HE HE HE... nawet rozmawiać pewnie nie ma z tobą o czym patrząc na poziom wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwulkaaaaaaaaa
dobrze mi jak jest,nie chce byc ta pierwsz, wole byc ta jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×