Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwiikkttoorriiaa

w co się ubrać na randkę - pomocy

Polecane posty

Nie noo... w takich jeansach i swetrze (choc ladny) wrazenia sie na nikim nie zrobi. Tak to bym poszla ubrana do sklepu po chleb, to chyba ma byc randka? Pokaz, ze jestes kobieta, laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Jeśli mam być szczera to specjalnie nie wkładam niczego z dekoldem itp, chcę wyglądać normalnie. Te perełki są długie tylko obwiązane kilka razy ale najpewniej założę kolczyki zamiast nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może spróbuj te perełki załozyć jako dłuższy wisior? bo prawie ich nie widać to a), a b) podkreślą Twoją figurę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Niestety nie bardzo to da radę zrobić bo ten sweter ma wywyjany golf/kołnierz, może tego nie widac na zdjęciu ale tak jest i perełki na to wyglądaja troszkę dziwnie, ale jeszcze w domu nad tym pomyślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie tak się noszą ;) ale właśnie dlatego wolę dekolty V ;P bo ten dekolt sprawia, że jesteś optycznie szersza w ramionach a wąska w biodrach, a dekolt V by Cię zrównoważył.. ale skoro rybierasz ten sweterek pokombinuj coś z bizuterią, bo wyglądasz trochę..smutno.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinooo
ale gówno :o czarne włosy, czarny sweter na ramionach wcale nie tworzy seksownego dekoltu a sprawia wrażenie rozciągniętego , tandetne koraliki chyba dodatek z "tiny", dotego zwykłe jeansy i czarny parciany pasek :o no sorry ale na spacer z psem tak idź a nie na randke bo z takim stylem to nikt cie nie przerucha. Masz spoko figure nikt ci nie każe w mini iśc ale takim strojem to też nikogo nie oczarujesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie to alaola
ile masz lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drugi zestaw lepszy niz pierwszy ale oba szalu nie robia masz fajna figurke, podkresl ja czyms bardziej wystrzalowym niz jeansy i sweterek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Nie mam czarnych włosów to raz, dwa że perełki to nie dodatek z Tiny tylko ze sklepu z takimi pierdołami, trzy chodzi właśnie o to że nie chcę wyglądac tak, jakbym chciała żeby mnie ktoś przeleciał i stąd taki zwykły strój bez szaleństw. Poza tym nie zamierzam czarować nikogo strojem, zrobię to śliczną buźką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe niezłe podejście ;) ja bym jednak radziła zrobić coś, żeby zrównoważyć sylwetkę..ale w końcu, to Twoja randka ;) masz się czuć swobodnie ;) a facet będzie z Toba nie ze względu na ubranie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinooo nr 1
a to co? http://www.voila.pl/496/516ig/?1 i do tego pomaluj paznikcie na czarny kolor :o myślisz że jak pójdziesz w worku na kartofle to twoja buźka coś wskóra..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie obrażajcie. Chce wyglądać naturalnie więc spoko, nie czepiajcie się. to jej randka :P ale wciąż myślę, że dłuższy wisior by wiele wskórał. poszukaj w szafie, może coś znajdziesz. No i życzę udanej ranki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
To jest moje zdjęci na któym mam włosy koloru oberżynowego a nie czarnego :p nie chce za bardzo szaleć z ciuchami, wolę żeby zauroczył się we mnie, w charakterze a nie w tym że pomacham mu cyckami :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz, nikt Ci też nie kaze wystawiac cycków na widok ;) ale mówię, ubierz się tak, żebyś czuła się swobodnie i skupiła się na facecie, a nie żebyś ciągle myslała o tym jak wyglądasz ;) i życzę miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Wiem Ala ale chciałam to jakoś obrazowo przedstawić i stąd ten przykład ;) nie dziękuję żeby nie zapeszyć :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ok rozumiem, wolałam to napisać, bo są ludzie na tym forum, którzy niektórych zwrotów nie rozumieją ;) ehh..zazdroszczę Ci randek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolciaaaaaaa
mysle ze drugi zestaw jest jak najbardziej ok, tylko zaloz ciemne jeansy!!!te wygladaja srednio...troche jak z bazarku ;/ i obowiazkowo obcasy, nie za wysokie, ale w balerinkach bym nie poszla.. bluzka bardzo ladna, wisiorek tez moze byc. . no nie kazdy musi miec sexy styl, tak przynajmniej bedziesz sobą i bedziesz sie dobrze i swobodnie czuła.. naloz taka delikatną bransoletke i bedzie OK ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bransoletkę? yy..ja odradzam, to już będzie choineczka. no chyba, że ktoś tak lubi. a dlaczego własnie jasne jeansy wyglądają jak z bazarku? ja widziałam wiele dziewczyn w ciemnych "bazarkowych" jeansach ;] dla mnie te spodnie są całkiem spoko, nie są pstrokate, nie mają tysiąca zmeczków etc. więc tych się akurat nie można doczepić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Ciemne jeasny, czarny sweterm czarne buty, czarna torba, chyba trochę za czarno, wolę te jasne spodnie, i nie są z bazarku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Ubiorę się tak jak na zdjęciu, perełki albo zostawię tak albo zrobię taki długi sznur z nich, ewentualnie załoze kolczyki, ale wtedy bez perełek bo nie jestem choinką ;) a teraz jade kupić jakiś inny pasek bo ten się nie nadaje a nie mam innego pasujacego do tych spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja radzę cały czas dłuższy sznur perełek ;) i udanych zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwiikkttoorriiaa
Dzięki Ala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×