Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość perlka

Powrócić do przeszłości czy zostawić ja w spokoju ?

Polecane posty

Gość perlka

Mam problem...byłam kilka lat z chłopakiem kilka lat. Prawie rok temu rozstaliśmy się, on mial w tym czasie dwie dziewczyny..Jedną tylko do łóżka, drugą do związku i łóżka.. Teraz od nowa zaczeliśmy się spotykać, przyznaliśmy się ,że jednak bez siebie jest nam gorzej i chcemy od nowa budowac związek. Zastanawiam sie tylko nad tym czy chciałabym wiedziec wszystko co się działo między nim a tamtymi dziewczynami...nurtują mnie różne tematy i chciałabym o nie wprost zapytać..Nie wiem tylko czy to nie popsuje naszych relacji i wszystko się rozsypie..Zostawić przeszłość i to co było poza związkiem czy oczekiwać maxymalnej szczerości od nas obojga i na tej szczerości budowac związek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co pchasz sie znowu w zwiazek skoro juz raz ci sie z nim nie udało... nie rozumiem tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perlka
przekonałam się, że go kocham, minął rok od naszego rozstania a ja nie potrafie być z innym... i chcę spróbować kolejny raz z nim być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pytanie czego on chce... związku czy sobie zamoczyć :D Czasem warto 'stare kluchy" odgrzać... strony sa bardziej doświadczone etc... zalezy jak leży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×