Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gio

jak dobrać róż do karnacji ?

Polecane posty

Gość gio

czy ktos sie z was na tym zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różowobrązowy,delikatny różowy jeśli jesteś brunetką, bezoworóżowy jeśli blondynką, szatynką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada
dzieki:) a w kremie moze byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada
widze ze sie znasz:) a moge wyslac Ci na mail swoje zdjecie zebys mi doradzila co do makijazu bo ja sie w ogole nie maluje bo nie wiem jak, chodzi mi tylko o cere, zeby ja rozswietlic, zeby byla taka promienna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zależy od tego, jaką masz cerę. Jeśli suchą - wybierz róż w kremie, gdyż wyprodukowano go na bazie tłuszczu. Z tego powodu nie nadaje się do skóry tłustej, bo może zatykać pory. Kosmetyk w żelu nadaje się do każdej cery; za jego pomocą osiągniesz najbardziej delikatny efekt z minimalnym świetlistym połyskiem. Róż prasowany, czyli w kamieniu, można nakładać na skórę tłustą, mieszaną i normalną, najlepiej płaskim pędzlem. Natomiast róże w kremie i żelu idealnie rozprowadzają się palcami lub lateksową gąbeczką. przed nałożeniem różu w kremie staraj się zawsze aplikować na nawilżoną skórę twarzy. Róż nałożony na podkład sprawi, że makijaż będzie wydawał się ciężki oraz mało subtelny. Pamiętaj więc zawsze, aby przed aplikacją różu posmarować całą twarz kremem nawilżającym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeśli mogę prosić, wyślij mail na alusia14@vp.pl , bo cos mi poczta na tlenie nie działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada
dobra:) ale tam ma chyba byc wp.pl? czy vp.pl?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada
a nie spoko, na onecie jest vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki polecisz dobry róż prasowany ?? tez bym chciala dodać troszkę twarzy wyrazistości... nie znam sie na tym kompletnie, jakie techniki zastosowac przy aplikacji -- to pewno zależy od kształtu twarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada
Dziekuje za poswiecony czas:) kiedys taka babka z oriflame robila mi taki test z kocem termicznym (z jednej strony srebrny z drugiej zloty)ze zakryla mi ubranie jedna strona i tak zakrywala i odkrywala ubranie i inni decydowali w ktorym sie lepiej moja twarz prezentuje i ze niby w zlotym i ze jestem ciepla:) teraz to juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, zalezy od kształtu twarzy :) Okrągła Aby optycznie wydłużyć nieco twarz, z obu stron pociągnij smużkę różu od skroni - zaczynając tuż przy zewnętrznym kąciku oka - w kierunku kącika ust. Smużka kosmetyku powinna skończyć się dwa centymetry od ust. Kwadratowa Jeśli chcesz dodać twarzy krągłych kształtów, na każdym policzku namaluj różem nieregularny trójkąt. Jego najdłuższy bok powinien przebiegać wzdłuż ucha, a dwa pozostałe boki zbiegać się w najbardziej wypukłym miejscu policzka. Trójkątna By zmiękczyć nieco kanciaste rysy, zaznacz różem dwie smużki w kształcie poziomych prostokątów, biegnących od boku twarzy do jej środka. Trzeba je bardzo delikatnie namalować pędzlem prawie tuż przy linii żuchwy. Podłużna Jeśli chcesz optycznie skrócić zbyt długi owal twarzy, podkreśl różem jej fragmenty od uszu w kierunku nosa. Nanieś na skórę prawie poziomo szerokie paski koloru - zacznij na wysokości środka ucha, skończ na środku policzka. Owalna Aby podkreślić ten klasycznie idealny owal, na obu policzkach delikatnie namaluj różem malutkie trójkąciki - ich krótkie boki powinny znajdować się wzdłuż ucha poniżej skroni, a pozostałe zbiegać się w kierunku kącika ust. Róż prasowany generalnie jest trudny w obsłudze, polecam te w kremie, ale jeśli przesadziłaś z ilością prasowanego różu, nie ścieraj go chusteczką, bo popsujesz misternie wykonany makijaż. Nadmiar kosmetyku lepiej zebrać, omiatając skórę czystym pędzlem, po czym lekko przypudrować twarz. Jesli chodzi o prasowane polecam Ci JOKO duo microreflex effect albo Bourjois, Pastel Joues, z czego ten drugi o wiele lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedz ja jestem blada buhehe śmieszny test :P ja wnioskuję po zdjęciu, co nie jest niestety łatwe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...gdyby ludziom chciało się kliknąć poniższy link nie musiałabym tyle kopiować i wklejać ... - pomyslała AlaOlo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada
zdaje sobie z tego sprawe, a powiedz mi jeszcze jaki ja mam ksztalt twarzy Twoim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwień słońca_ owszem :) powiedz mi to Ci podpowiem :) mi powiedz ja jestem blada - moim zdaniem masz owalna twarz, bo nie jest ani okrągła ani podłużna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada
no co Ty?, ze ja mam niby najlepsza? superos:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada
a napisz mi jeszcze na ile lat wygladam?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi powiedz ja jestem blada
niezla jestes, no mam tyle:D a myslalam ze ja starzej wygladam... przez ta swoja przysadzistosc;D dzieki zaa wszystkie rady:)przestudjuje sobie wszystko i zaczne stosowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×