Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nieznany Sprawca

Latka mijają, kobiety się zmieniają, a ja wciąż jestem boski

Polecane posty

Gość Ju......
Wszystko jest względne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka piekna:-O bez zartow mialam Ci napisac ze masz piekne oczy:) sissy pewnie Ci nie przekazala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie Twoje zachowanie w stosunku do mnie to jakas chora abstrakcja:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nniuni
marna prowokavcja prawda jest taka ze faceci kolo 30 maja grube brzuchy i sa oblesni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Oczywiście moje słowa dot. względności nie odnosiły się do urody Tamari, a jedynie do zaufania, jakim bez wątpienia należy Campa obdarzyć.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam sie nie dziwie ze faceci leca na mlodsze bardziej zadbane jestem przeciw gdy jest to kryzys wieku sred ale jak facet siedzi kilka lat z duzo mlodsza i nie ma zaaru jej zostawiac a przy okazji ja kocha i moze sie pochwalic to jestem w 100%za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki Ju akurat Ty mnie widzialas na zywo nie jeden raz wiec bys mogla tu nie sciemniac:-O chce piwko, chce piwko, chce piwko!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> po ch*j mamy sie spotykac??? Pogadać, piwko wypić, miło spedzic czas ;) Ja cie tu nie zdemaskuje, mozesz byc spokojna. Tez przeciez mnie zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tamarcia, a niech Camp idzie z nami - na własną odpowiedzialność. Oczywiście na zachęte warto wspomnieć, że lubimy spijac się do nieprzytomności, bekać w towarzystwie, kląć i bić facetów po twarzy - ot, tak sobie, dla jaj.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Spokojnie, oboje odpoczniecie - jak już będzie po wszystkim.:P To ja sobie idę, widzę, że moja próba zeswatania Was się nie powiodła.:( Mając jednak nadzieję, że inna próba w podobnym charakterze się powiedzie, żegnam na dziś.🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×