Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marcyneczka

szczesliwi single

Polecane posty

Gość Marcyneczka

Sa wsrod Was szczesliwi single ? Nie z przypadku, tylko z wyboru ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyneczka
dziewczynka* "a to samemu mozna byc szczesliwym?" Wlasnie sie nad tym zastanawiam.... Ja chyba nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma singli z wyboru, bo człowiek jest zwierzęciem stadnym. Ale są ludzie, którzy są sami i są szczęśliwi - ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto mówi, że życie musi być we dwoje? :P Ja szukam całego stada :) Może dlatego jestem sama :P Bo jakoś wszyscy: monogamia to, monogamia tamto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Singielka00000
\"Bo baby musza miec faceta, zeby na niego narzekac\" ee tam, ...... ja z utęsknieniem czekam na tego \"właściwego\" żeby go uszczęśliwiać :) ale ani widu, ani słychu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyneczka
Wydaje mi sie, ze faceci zupelnie inaczej do tematu podchodza :P Bo my, kobiety rzadko kiedy swiadomie wybieramy zycie w pojedynke... A faceci wiaza sie, bo daja sie zlapac w sidla przebieglych samic :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, to działa w diwe strony - nie jeden facet czeka na tę jedyną która będzie uszczęśliwiał ( nie narzekał na starą)... Każdy ma swoją druga połówke - pytanie czy te połówki zawsze się spotykają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyneczka
Oczywiscie, jak zawsze, sa wyjatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martwi mnie tylko ile kobiet uznaje, że szczęście i poczucie własnej wartości wynikają z posiadania faceta, a związki, które nie skończyły się ślubem są stratą czasu. Tyle fajnych babek zmienia się w niefajne z poodu frustracji z powodu braku faceta, albo co gorsze tkwią w jakiś popapranych związkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze byc problem :) Wlasciwy jest jak wzorzec metra ze stopu platyny i irydu :) Zwykly smiertelnik rozrzucajacy skarpetony po mieszkaniu i zostawiajacy podniesiona deske... to nie ma szans :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyneczka
Ale jestes w stanie Sissy z reka na sercu powiedziec, ze zawsze i bez wyjatku jest Ci dobrze w pojedynke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcyneczka ---> przeciez to takie cudowne spedzac czas po pracy samemu weekendy samemu nie miec sie do kogo odezwac przytulic pocalowac...naprawde mozna byc wtedy szczesliwym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze i wszedzie... Jejku jakie dziwne gadanie? Mnie jest gorzej jak mam kaca i musze wstac po szklanke wody :P zamiast wolac Kochanie ratuj. Nie o to chodzi, zeby zawsze i wszedzie i na ladzie i na wodzie i w powietrzu. Po prostu czesciej jest lepiej niz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyneczka
Dziewczynka* Marcyneczka ---> przeciez to takie cudowne spedzac czas po pracy samemu weekendy samemu nie miec sie do kogo odezwac przytulic pocalowac...naprawde mozna byc wtedy szczesliwym ale ale chcialabym sprostowac - uwazam tak jak Ty, ze nie mozna byc szczesliwym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> Marcyneczka wiem:) ja tylko dalam swoja odp na to pytanie, (ktore i tak nie bylo do mnie) ... Ale jestes w stanie Sissy z reka na sercu powiedziec, ze zawsze i bez wyjatku jest Ci dobrze w pojedynke ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcyneczka
Przeciez to oczywiste, ze w kazdej sytuacji mozna znalezc dobre i zle strony... Mi chodzi o spojrzenie "z gory", o podsumowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×