Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kitka456

ból podczas wyprozninia -3 miesice po porodzie

Polecane posty

Gość kitka456

jakbym srała gwozdziami?co to moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
a sprawdzali ci czy masz żylaki odbytu? Ginka moja mówiła, że czasem się robią; albo jakieś krwiaczki małe czy cuś. Mnie tak bolało przez kikla tygodni po porodzie, ale potem przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srasz gwoździami
spokojnie po wypróżnieniu weź stoleć na taboret i razem z mężem, oraz resztą rodziny zróbcie dogłębną analize :classic_cool: być może coś wam powie ta kupa :classic_cool: tak jak jednej Magdusi, która potrafi wróżyć z kupek :classic_cool: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3829714

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
hmmm hemoroidy:) żylaki odbytu,zapalenie kup sobie jakieś czopki,jeśli karmisz to powiedz to w aptece miałam to samo ze 2 m-ce temu kupiłam czopki hemorectal i pszeszło:) tyle że ja nie jestem w ciaży ani nie karmię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka456
krwiaczki? A CO TO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka456
NAWET PODSZYWACZOWI NIE ZYCZE BOLU.KTORY PRZECHODZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srasz gwoździami
a gdzie ty tu widzisz podszywacza? dobrze ci radze, zrób to co mówie, a twoje problemy znikną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkk
to boli jak cholera:) idź do apteki,powiedz co i jak i dostaniesz czopki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka456
MAM WRAZENIE JKBYM MIAłA PEKNIETY ODBYYT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka456
ALBO TO SZCZELINA ODBYTU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wlasnie naturalny poród
mnie po 20 latach jeszcze ta cholerna blizna po nacięciu boli:-o Mi kazali płukać w korze debu,ale moze spytaj w aptece,w koncu to prawie ćwierć weku minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trza było poprosić
o normalny poród, albo o cesarke, a nie przez odbyt :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie wydaje,że to jednak hemoroidy.Kup posterisan lub inny środek i działaj.Jeżeli to nic nie da,to może jednak wybierz sie do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dokładnie może to być to - nazywa się to szczelina odbytu. Nie ma rady, musisz zajrzeć co sie tam dzieje. Szczelina to pęknięcie śluzówki odbytu, z reguły goi się samo po paru tygodniach, ale zdarzają sie przypadki wymagające leczenia, a nawet chirurga. Czasem pęknięcie jest głębiej i trzeba delikatnie rozchylić ścianki odbytu żeby je dostrzec. Inna możliwość (i bardziej prawdopodobna biorąc pod uwagę ciążę i poród) - hemoroidy. Kup czopki, jak ból nie przejdzie to musisz sie przejść do proktologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wlasnie naturalny poród
do trza bylo poprosic nie piep...bez sensu.Po naturalnym porodzie bardzo czesto kobieta ma problem z wypróżnianiem.Blizna po nacięciu dlugo sie goi,poza tym miejsce ogolnie nieciekawe.Moze najpierw cos przeczytaj na temat a pozniej pajacuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała aleja róż
Jak na mój gust,to czasem nie zatwardzenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srasz gwoździami
to zagwożdżenie, a nie zatwardzenie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srasz gwoździami
poza tym od kiedy to kobiety sie wypróżniają? zawsze na forum było pisane że kobiety nie robią kupy 😭 cały ten obraz idealnej kobiety prysł 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitka456
DODAM, ZE ZLE PARłAM podczas porodu!!za mocno dusiłam , za mocno wyciskałam z siebie dziecko..nie umiałam dobrze przec, myslałam, ze to trzeba dusic siłowo, mocno..nie znałam ,tego, ze trzeba sobie oddechem pomagac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała aleja róż
Bo to prawda-kobiety się nie wypróżniają-to tylko marna prowokacja. One żyją powietrzem i miłością do ojczyzny więc fizjologia im obca esteto o nicku srasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała aleja róż
Najlepiej idź do lekarza-ginekolog powinien się sprawdzić w tej sytuacji-i powiedz mu to co tutaj piszesz. To chyba najlepsze wyjście:) pociesze cie-po jednym porodzie miałam mega zaparcia,po drugim hemoroidy-po czopkach przeszły:) powodzenia i zdrowia tobie i dzidzi. A propos-chłopczyk czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjugg
na pewno hemoroidy! czytalam ze zdarzaja sie wlasnie po ciazy bardzo czesto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×