Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sięgam zenitu

Wiem, że on nie jest MÓJ, ale są pewne granice...

Polecane posty

Gość lolipopoo
paniusia z miasta? wyniesmy na oltarze ojca pijaka i matke, ktora zamiast pomoc synowi to ciganie z niego kase to chyab nie ejst dziwne ze dziewczyna chce wiecej czasu spedzac z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiele o zyciu na wsi, ale niestety wiem tez wiele o alkoholizmie (moj ojciec...), alkoholikowi nie mozna pomagac w piciu robiac za niego wszystko co zawali... idac tokiem myslenia malej ja i chlopak powinnismy zrezygnowac z pracy w miescie i isc na wies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ci powiem
nie warto zakladac rodziny z kims takim, ja zrobilam ten blad, chociaz go kocham,ale zawsze jestem na drugim miejscu, mamusia zadzwoni, a on jedzie, dzis tez pojechal, bo jest niezbedny - niewzne,ze ma prace - wzial sobie wolne, byl moment,ze jakos udalo nam sie odciac od jego rodziny,ale teraz znowu mamusi a przjela inicjatywe, mam dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos ci powiem
a rozmowa nie pomaga? przepraszam za to,co dzis napisalam,ale mam wyjatkowego dola i widze dzis wszystko na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PIEPRZENIE I TYLE
JAK FACET CHCE MIEĆ CZAS DLA JAKIEJŚ KOBIETY TO GO MA :) PROBLEM W TYM, ŻE NIE DLA KAŻDEJ CHCE GO MIEĆ :) ŻYJCIE NADAL ZLUDZENIAMI , ZE TO TYLKO BRAK CZASU....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam ze ze ze
a moze ON ma kogos...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myśle że chodzilo o to
że to zwyczajnie brak uczucia oni was nie kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taeomea
ja też tak mam już nie daje rade , on ma problemy finansowe , ale mnie do tego nie dopuszcza, nie chce o tym rozmawiać. Na gg ja pisze jak szalona on odpisuje zdawkowo : tak , nie acha , niom i stale zależe mi Niuniu. Ja tego nie czuje żeby zależało juz prawie 2 tyg sie nei widzieliśmy on nawet raz smsa nie napisał a ni pierwszy na gg , nie zazdzwonił. Jak sie mamy spotkac to ja musze dzwonić do niego żeby sie upewnić czy sie spotkamy. Nie widze szansy jakieś dla nas koniec tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taeomea
i też jest tak że stale ktoś coć od niego chce. Jesteśmy sobie na mieście a tam dzwoni jego brat cioteczny i prosi podjedz tu i tu i zawiez mnie tam, bo mi samochód sie zepsuł, tyle innych osób mogło to zrobić , ale nie mój chłopak nie odmówi. Szkoda ze nie jest taki uczynny dla mnie jak chciałam żeby mnie zawiózł w pilnej sprawie i tak bym mu oddała za paliwo kase to oczywiście nie mógł a kolga to wiezie na impreze SUUUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes tylko zlaosna
glupia cipa. nmie umiejaca nic docenic. zycze ci zeby cie rzucil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze jej zyczysz
bo szkoda żeby sobie zycie z takim marnowała. 😴🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×