Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość desariss

Co kupić chłopakowi na urodziny?

Polecane posty

Gość lumena21
ja kupilam zegarek, który bardzo mu sie podobal, a ze akurat nie mial to problemu nie mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany.... Zależy ile ma lat, jakie zainteresowania, co ma,a czego nie...no i ile z nim jesteś. Pomysłów jest cała masa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desariss
maliniak napisz pare pomysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poratujimnie
doradz i mi! moj ma 27, nie mieszkamy razem.. lubi gadzety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poratujimnie
jestesmy razem rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poratujimnie
a prezent max 300 zl, poratuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desariss
maliniak mój ma 16 lat ... interesuje sie yyy nie wiem ... ;/;/ jestesmy razem miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 29 :) Ostatnio kupiłam mu ksiażkę, która bardzo chciał przeczytać, super nowosć - akurat parę dni przed jego imieninami pojawiła sie w sklepach. Zależy ile możesz i chcesz wydać kasy. lubi gadżety? to może wypasiona mp4? albo pendrive 16 giga? moze słuchawki do mp4? Teraz są takie fajne elektroniczne ramki na zdjecia, wgrywasz je, a one potem co jakis czas sie zmieniają, taki pokaz slajdów, tyle,ze troooochęto kosztuje :O wybierz się do np. Saturna i połaż trochę, mozę coś CI wpadnie w oko. Jeśli jesteście juzdługo razem i znasz jego rozmiary i gust, mozesz kupić coś z ciuchów ; koszulę, sweter, spinki do mankietów.... JA raz kupiłam swojemu właśnie koszulę i spinki - ubiera ją na specjalne okazje i zawsze podkreśla jaki to jest sexy dzięki mnie ;) :D Jeśli WAsz zwiazek raczkuje, proponuje płytę, grę - o ile lubi grać na kompie, kubek, śmieszne slipki. no i zawsze, jak jużmasz zero pomysłow, mozna kupić łądne perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desariss -> no to Tobie proponuję kupić właśnie jakis fajny kubek, slipki, płytę, gre, perfumy..... szesnastolatkowi to chyba łątwo coś kupić :) zawsze można coś śmiesznego, starszym to jużtroche nie wypada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ja z tymi slipkami :D CHodzi mi o bokserki - jest masa fajnych w sklepach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desariss
dzięki maliniak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desariss
dzięki maliniak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bokserki będą najlepszym wyjściem jeśli chłopak ma 16 lat, bo ze spinek do mankietów to on się cieszyć raczej nie będzie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×