Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kuapouszek

Logest-awaria-ŁOLABOGA!!

Polecane posty

Ej Dziewczyny mam takie pytanie, własnie się przebudziłam w środku nocy bo przypomniałam sobie, ze zapomnialam wziąć dziś tabletkę. Biorę opakowanie żeby nadrobić stratę a tam siedzi sobie też wczorajsza :D no i co teraz? bo poczytałam ulotkę i jeśli zapomniałam wziąć dwie lub więcej to musze zgłosić się do lekarza, a jeśli zapomnę jedną w drugim tygodniu (bo w akurat jestem w drugim tygodniu brania) to muszę wziąć zapomnianą tak szybko jak to możliwe NAWET jeśli oznacza to wzięcie naraz dwóch tabletek. I teraz moje pytanie- czy mogę potraktować wczorajszy incydent jako zapomnianą a dzisiejszą tylko jako spóźnioną (bo zapomniana jest jeśli weźmie się ponad 12 godzin po ustalonej godzinie, a u mnie dla dzisiejszej minęło jakieś 7-8 godzin...) i wziąć teraz obie, dzisiejszą i wczorajszą?? Będę bardzo wdzięczna za pomoc :) Pozdrawiam ciepło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
ja stawiam na "jedna zapomniana a druga spóźniona" (ale nie brałam nigdy Logestu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgr farm
w porządku w porządku dla pewności przez tydzień dodatkowe zabezpieczenie, ale szczerze mówiąc nie sądzę aby było niezbędne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×