Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sarah Jessica Parker

kurde... co mam mu teraz powiedzieć?

Polecane posty

Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
najlepiej to by było gdyby on mnie teraz olał, nie musiałabym nic mówic... sjp - ja stawiam na to, ze tak sie stanie a wtedy ty zalozysz topik, ze nie zdawlas sobie sprawy jak ci zalezy, z prosba o porade jak go odzyskac. to byloby zgodne z tak zwana logika kafeteryjna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"chyba tak właśnie powiem, kurde ale ja bym nie chciała takiego czegoś usłyszec" Sarah - faceci łatwiej to znoszą... kobiety nie sa przygotowane na kosza, faceci maja to wliczone w ryzyko... Ps - jesli sie koleś rozpłacze, albo bedzie Cie błagał, to powiedz mu, że własnie dlatego Cie nie pociąga - bądź twarda :) i graj złą kobiete!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupiaaa
Moim zdaniem koles tez Ci sie podoba...Tyle ze za duzo za Toba lata... Jak go stracisz-to zrozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może idź z nim do łóżka (skoro Ci sie podoba, to chyba nie problem) a po fakcie powiedz mu, że 300 zł sie należy!!! To tez moze być odstraszające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno my faceci
jesteśmy najgorsi, jak by to napisał jakis gośc to zostałyby zjechany że świna i bawi sie uczuciami inyych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bawi sie uczuciami, tylko sie dziewczyna troche zapomniała... co u kobiet bywa bardzo częste... przypuszcam, ze główną wada tego kolegi jest to, że jak ktos wyzej napisał - za bardzo za autorką lata, za bardzo sie stara i pewnie (o zgrozo) jest jeszcze zbyt miły... Wiekszosc kobiet, od razu wpisuje takiego pana na liste \"wieczny kolega\"...a jest to lista, z której bardzo ciezko sie wypisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercbxihw
zebys tylko jutro nie pisala tego samego o tym z dzisiaj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tercbxihw
chocaz sie dziewczyna nie nudzi :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w moim mniemaniu nie zrobiłaś nic złego. Dlaczego niby miałabyś go od siebie odpychac, jeśli oboje mieliście ochotę na pocałunki, przytulanie i jakieś tam czułostki??? Od kiedy to się całujemy i tulimy tylko wówczas, kiedy zamierzamy z kimś tworzyć poważniejszy związek??? Bzdura jakaś ;) To są przyjemności jak najbardziej dozwolone dla ludzi wolnych, otwartych i dorosłych :) Nie twierdzę, że należy się bawić czyimiś uczuciami, grać na emocjach i je lekceważyć, ale nie można tylko żyć empatią i w każdej sytuacaji się zastanawiać nad tym, co jest w głowie drugiej osoby. W takich sytuacjach zawsze jest pewne ryzyko i prawda jest taka, że on równiez sobie z tego zdawał sprawę - co do tego nie musisz miec żanych wątpliwości. Nie raz mu przez głowę przemknęła myśl czy coś z tego będzie, czy może to tylko zwykła przyjemna chwilka i tyle. Jest facetem, wie coś o tym ;) A to, że się rozminęliście w pewnych kwestiach - no zdarza się. Po prostu w naturalny sposób powiedz mu o tym i po sprawie. Nie jest dzieckiem i nic aż tak wielkiego się nie stało, żeby się poczuł bardzo zraniony, więc będzie dobrze :) I póki jestes sama baw się dobrze i nie daj sobie wciskać, że takie rzeczy są Twoją winą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"umówiłam sie z nim dlatego, żeby tamten zrozumiał że nic nas nie łączy i możemy spotykac sie z innymi" według mnie umawianie się z jednym po to, żeby coś udowodnić lub pokazac drugiemu jest bez sensu - to już są gierki, które wbrew pozorom i przekonaniu wielu kobiet nie zawsze są tak jednoznacznie i bezbłędnie (czytaj: tak jak my własnie chcemy ;) ) odczytywane przez facetów, którym zamierzamy coś w ten sposób uzmysławiać. To jest pierwszy krok do nieporozumień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze jeden sposob... spotkaj sie z nim... na sotkanie przyjdz z obwiząna twarzą i powiedz, ze po tych czulosciach, dostalas takich liszajow, ze dermatolog sie pytał, czy Ty przypadkiem zwłok na jakims pogrzebie nie całowałaś, bo mu to na trupi jad wyglada :P... i powiedz, ze wisi Ci 200 zł za drogą maść oraz 600 zł za kuracje antybiotykową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×