Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Boppy

Wstydze sie tego....

Polecane posty

Gość nie powiem bo czasami
CZYTAŁEŚ MÓJ POST????!!! To przeczytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boppy, jesteśmy tylko ludźmi i wszyscy popełniamy błędy. Jestem w podobnej sytuacji do Twojej tyle że nie mam męża a chłopaka. Gdy przypomnę sobie mój romans ze starszym żonatym facetem zastanawiam się gdzie ja wtedy miałam roum, gdzie miałam oczy. Więcej mi to wszystko cierpienia przyniosło niż cokolwiek inne. Bardzo się tego wstydzę, najgorsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam.... Staram sie o tym nie myśleć, zamknęłam tamten rozdział w swoim życiu i uczę sie na własnych błędach - juz takiego nie popełnię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem bo czasami
Mam wrażenie, że sam nie wiesz, czego chcesz. Ma być dziewica, ale musi. Jesli nie dziewica, to tylko tak, która uprawiała zwykły seks? Czy dobrze cie rozumiem? Jesli robiła loda innemu, albo on jej robił dobrze ustami, to też odpada, tak? Przykro mi to przyznać, ale albo pozostaniesz prawiczkiem albo pójdziesz z jakąs byle jaką, żeby sobie ulżyć. tyle w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem bo czasami
Jakbys sie zakochiwał, to bys na pewno nie pytał sie, czy kogoś juz miała, pokochałbyś i nic by Cię nie zaczęło od niej odpychać. {Poza tym, to nie musi być tak jak Ty chcesz. Wyobraź sovbie sytuację, w której poznajesz dziewczynę z Twoich marzeń, ale ona nie chce faceta który jest prawiczkiem, woli doświadczonego, który może jej coś dać, coś pokazać, czegoś nauczyc. A Ty co będziesz wierdział, jak wygląda orgazm? Kiedy się dochodzi? Czy będziesz w stanie zaspokoić dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie powiem bo czasami
Wsadzisz, wyjmieszi koniec, wiem to z doswiadczenia, mójfacet był prawiczkiem i tak to przy pierwszych razach wyglądało. Ja kochałam, rozumiałam i teraz juz jest całkiem inaczej, a Twoja dziewica nie musi być taka jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki topicu. No cóż tu duzo mowic,zadna pochwała Ci sie nie nalezy,a i tez zbytnio na \"szalona mlodosc\" nie ma co winy zwalac.Dobrze jednak ze żałujesz teraz a nie sie z tego śmiejesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ekhm.. nie wiem czy ktos tego nie napisal ale historia lubi sie powtarzac.. zwlaszcza, jesli komus sprawilo sie krzywde to ona wraca z nawiazka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×