Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość GYHJFDDF

pracuje bez umowy, a przyszła kontrola z US

Polecane posty

Gość GYHJFDDF

mam pytanie. pracuje od 3 miesiecy ale pracodawcaq nie dał mi umowy jezcze, czyli krótko mowiac pracuje na czarno. Kilka dni temu przyszedl naczelnik z urzedu skarbowego i pytal o moje zatrudnienie itp wiec powiedzialam prawde. Czy z tego powodu moge miec jakies problemy? w koncu nie odpowadzane sa mi skladki , ani sama ich nie odprowadzam;/ co moze mi grozic z tego tytułu? dodam ze kilkakrotnie prosiłam o umowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYHJFDDF
a ja nie?? przecez mogą powiedziec ze moglam sama odporawdzac sobie jakies skladki albo poinformowac o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peracodawca będzie miał proble
my a tobie na pewno już nie da umowy:D dzień w którym się dowie że powiedziałaś że pracujesz na czarno będzie3 twoim ostatnim dniem w tej pracy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peracodawca będzie miał proble
a z jakiej racji ty masz sobie odprowadzać składki? Oszalałaś? Po to idziesz do pracy i pracodawca cię zatrudnia na umowę aby płacić za ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYHJFDDF
nie umiem klamac:/ powiedzialam ze pracuje bez umowy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bos gupia trza bylo sciemniac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie nic nie grozi
z wyjątkiem tego, że pracodawca cię wyleje... Schody ze skarbówką będzie miał on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli pracodawca nie miał zamiaru podpisywac z nią umowy to powinien od razu powiedzieć, ze u niego pracuje się na czarno. Wtedy dziewczyna wiedziałaby ze musi się z tym kryć, jesli praca na czarno jej odpowiada. Wtedy też można byłoby mówić ze to piewszy dzień pracy a jest 7 dni na podpisanie umowy i zgłoszenie pracownika do ubezpieczenia. Dobrze, ze poweidziała prawde. Tylko teraz musi sobie poszukać nowej pracy. Z umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GYHJFDDF
NA KAZDE MOJE ZAPYTANIE kiedy dostane umowe odpowiedz byla: "juz niedlugo" , napewno w przyszlym tyg, albo ze mam przygotowac dokumenty ito ale n atym sie konczylo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość retuna
a co us ma do pracowników? nic! tym zjmuje sie PIP a nie us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowicie ze ja wyleje z pracy - ale wtedy SP i dostanie kase i jeszcze nakaz przywrocenia na stanowisko Kazdy prawnik lubi takie sprawy - proste do wygrania i kazdy sad przyzna racje pracownikowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×