Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oh shitt

Na poprawe humoru !!! Facet z którym miałam się spotkać..

Polecane posty

Gość brak
to moze mnie oswiec co przemawia za tym ze gówno wiem o zyciu - argumenty prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop klatkaa
a wy wszyscy zagorzali wyznawcy umorzyliscie juz w tym tygodniu oplate dla szanownego ojca dyrektora ?? jak nie to wypierdaaaaaaaaaalac na poczte a nie glupoty pisac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekRomek
Kurwa, dziwne jest Wasze pojmowanie kultury w stopniu szerokim. Nic Ci sie nie stanie cwelu jeden z drugim gdy zobaczysz co ktos przygotowal, sila Cie nie zatrzymaja, jesli sie nie podoba to skrytykuj, ale po a nie przed. ale po co lepiej byc debilem i wisiec na trzepaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmanierowana wnuczka smirnoffa
K**wa, dziwne jest Wasze pojmowanie kultury w stopniu szerokim festiwal chrzescijanski z amatorem brzdakajcym na gitarze i straganami z kielbaskami to musi byc uderzeniowa dawka kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TomekRomek
Gratulacje, za rewelacyjne wnioski i opnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Its MEe
TomekRomek - a mozesz napisac dokładnie o jakie wnioski ci chodz??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym mu rykła szatańskim śmiechem prosto w oblicze na taką propozycję:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jednak brat bredzi
"...Adwentyści to bardziej ogólna nazwa wspólnot protestanckich ..." Brednia ignoranta. Poczytaj facet troche sobie, zanim głos zabierzesz :O To nazwa jednego tylko kościoła, podzielonego wprawdzie, ale od protestantów różniącego sie wiarą w natchnienie pism Ellen G, White.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbym się dowiedziała że jest chrześcijaninem, to byłby na starcie skreślony jako facet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie prawoaławie
a gdzie katolicyzm. chłopaka fascynuje może kultura wschodu czy malarstwo bizantyjskie a wy wszyscy o fanatyźmie. Nie potraficie podejść do sprawy na luzie- a jakby zaprosił ja na festiwal sztuki hinduskiej to też byście ujadali że fanatyk i moher? Przecież nie chciał z Tobą iść na wykład Rydzyka tylko poogladac ikony czy co tam było. Ludzie trochę dystansu i rozsądku. Swoją drogą nie masz ani poczucia humoru, ani inteligencji, ani ogólnej wiedzy i kultury - do drechowskiego bmw! Przydasz się jak trzeba będzie badziewie popchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak brat bredzi ...nie spieram sie z pomaranczami:O:O:O.podejrzewam kto jest pod tym nickiem,ale zachowam to dla siebie:P:P:P.... ps.czytaj uwaznie co pisze....pozniej sie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmm mnie tez
by rozsmieszyla taka propozycja :o fakt zgadzac sie nie trzeba no ale jakis umiar wypadaloby miec :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I potwierdzam, brat bredzi. Zamiast uznać swoją nieznajomość tematu, co hańbą nie jest, zasłaniasz się nie dyskutowaniem z pomarańczami. Infantylne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz (brat_niedzwiedz@gazeta.pl) kosciolem chrzescijanskim jest kosciol adwentystów dnia siodmego? w pewnym sensie tak... a to to co ???? ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×