Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miss_Suchego_Podkoszulka

rozpoczecie roku szkolnego

Polecane posty

Hej, wlasnie dowiedzialam sie ze niose sztandar na rozpoczeciu roku :O i mam problem bo nie wiem czy wypada tak sie uprac a mianowicie:http://www.sklep.house.pl/pl/open/catalog/on/product/id/26981/sortby/pcreateddate mam taka sukienke z house tylko ze czarna i pod to chce nalozyc biala bluzke do tego balerinki i nie wiem czy wypada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fabolous
mi sie wydaje ze ok, zalezy jaka ta bluzka pod spod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lasvegas
Może ta nauczycielka się ciebie boi? :O Przecież to jest sukienka nie na taką uroczystość. Załoz spódnicę i białą bluzkę, w końcu sztandar bedziesz niosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boi się:P nasza klasa ma dobry z nia kontakt bo jest bardzo młoda:P no ale powiedzcie czego to źle bedzie wygladać przeciez ta sukienka bedzie czarna a pod nia jeszcze naloze białą bluzke z krotkim rękawem, przeszlam cale miasto i nie moge znalezc dla siebie spodnicy bo wszystkie sa za dlugie (mam 155) :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jeden problem,która swtorzyła moja matka :o a wiec czy moge isc w balerinkach dodam ze kolezanka ze sztanadaru ma 174 i bedzie na szpilkach ok 6 cm i chłopak on ma ponad 180 a ja jedyne 155 :o,ale nie chce zakładac szpilek bo boje ze sie wywale jak bede schodzila ze schodow z tym sztandarem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie umiesz chodzic w szpilkach to wez kub buty na grubszym obcasie-slupek lub cos w tym stylu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abonament w plusie a ...
albo na koturnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przejdz se na bazarek kupisz szpileczki za 25 zł będą na jeden raz i wyrzucisz :D:D nauczysz się, ja na rozpoczęcie roku mam buty na 8cm obcasie i powoli zaczynam uczyć się w nich chodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skarga
Skargi 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamotana katana
zawsze najlepsza jest spodnica olowkowa (granat/czern/ciemny popiel...) do tego biala koszula i albo marynarka albo cieniutki sweterek... buty na nie za wysokim obcasie i mala torebka... dodatkow tez nie za duzo... to nie pokaz mody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×