Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Stokrotna Stokrotka

Konto mojego chlopaka w serwisie randkowym

Polecane posty

Gość moj ma tak samo
no wlasnie dawaj ten opis, napisal ze kogo szuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
a co konkretnie go interesuje u kobiety której szuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrze że
nie szuka chłopaka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Nie chce tekstu kopiowac. Nie chce zeby sie ktos pokapowal o kogo chodzi. Przepraszam ,ale musze jakas prywatnosc zachowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma tak samo
no nie chodzi o to zebys kopiowala, ale bardzo nie zgadza sie ten opis z Toba? np pisze ze szuka brunetki a Ty jestes blondynka itd? no i dlaczego to powazny opis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
czemu z nim nie pogadasz?ile czasu mineło od kiedy to odkryłas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Inteligentej, mającej swoje pasje. Takiej, z która mozna porozmawiac na wiele tematow. Interesującej intelektulanie i emocjonlanie....fizycznie na samym końcu. To tak w skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Innych szczegolow nie wymieniam....te inne sie wlasnie ze mna nie zgadzaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt placebo
w ogole tak sie zastanawiam skad sie biora takie dziewcyzny jak ty...gdyby do mnie przyszla kolezanka i mi pokazala,ze tam jest wlasnie moj facet to bym go za wlosy przyciagnela do kompa pokazala mu to, przeczytala opis wymarzonej laski na glos kazala wpisac haslo i przeczytala przyt nim na glos cala jego prywatna korespondencje z dziwkami a na koniec strzelila po ryju i kazala sie wyniesc.. w zyciu bym nie poszla na kafe pytac co robic..bo wiem jak mam sie zachowywac jak ktos sobie ze mnie robi zarty, chce mnie oszukac, nie daj boze moj facet chcialby mnie wychujac... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Odkrylam wczoraj. Bo nie wiem czy mam z nim gadac, robic awanture, zerwac...czy moze takie konto to normalna rzecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynnnka19lat
a wyglad fizyczny zgadza sie z twoim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amylaza123
Chcesz mieć pewność? załóż w tym portalu swój profil bez zdjęcia i napisz do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Po czesci tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efekt placebo
daj moje zdjecie taka ze mnie fajna suczka ze na pewno sie poslini dupek jeden :O hahaha.............:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pocahontasq
zwiewaj od niego w podskokach! takie konto to NIE JEST NORMALNA RZECZ jesli sie jest w zwiazku, wiec... kopnij go w dupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kafe
Napisz do niego na to konto... robisz sobie swój profil... wstawiasz zdjęcie jakiejś laski i piszesz... tylko wtedy dowiesz się co on tak naprawdę robi z tym kontem i po 2 będziesz miała dowody.... nie wyprze się ze to tak dla jaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Wiecie, najgorsze jest to ze ja go bardzo kocham. Dlatego chce troche ochlanac i spojrzec na to wszystko bez emocji. Ale tak sie chyba nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Tylko po co zakladac lewe konto, skoro wiekszosc osob mowi mi tutaj ze wszystko jest jasne, ze kogos szuka innego? Naiwna jestem strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma tak samo
ja piernicze kobieto mowie CI jeszcze raz ogarnij sie! karz mu natychmiast pokazac jego korespondencje na tej fotce czy czym tam, a jak nie bedzie chcial to powiedz ze albo to zrobi albo koniec z wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
moj tez kiedys mial konto na fotka.pl zalozyl je zanim sie poznalismy i tak jakos zostalo :/ wkurzalam sie ale wlamalam sie na jego konto(mial takie samo haslo jak wszedzie) i zobaczylam ze nic tam nie ma. mino wszytsko pokazalam mu je powiedzial ze ma je jakos z przyzwyczajenia. wchodzil na nie raz na 3 m-ce wiec olalam sprawe. wiec czasem takie konto to nic szczegolnego. ale nie zawsze. najlpeszym sposobem byloby gdybys do niego napisala. z innego konta oczywsicie. i wtedy najlepiej sie przekonasz co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj ma tak samo
ale on Ci bedzie wciskal kity, ze wcale to konto nie jest mu do tego potrzebne itd itp, a jak zalozysz fikcyjne konto i on Ci odpisze to bedziesz miala pewnosc i najwazniejsze dowody, moze to bedzie dla Ciebei taki kop zeby z nim skonczyc. Wpisz w google bank twarzy, wez jakas laske, ktora moglaby mu sie spodobac, zaloz konto wstaw fotke napisz do niego i czekaj na reakcje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
No tylko ze moj wchodzi tam dzien w dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko wam współczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaaaa
wiec go sprawdz. to najlepsze rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś z kafe
bo wiesz jak mu o tym powiesz to on Ci będzie wpierał ze to tak tylko dla zabawy ....ble ble ble A ja bym np. chętnie zobaczył jego minę gdyby zamiast jakiejś panny na spotkaniu zobaczył Ciebie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wywrotka79
jezeli ty jestes taka cicho-ciemna i nic z tym nie robisz, to moge sie zalozyc, ze on ci wcisnie jakiś kit, a ty mu uwierzysz bo tak baaaardzo go kochasz. zalosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotna Stokrotka
Alez ja mam siebie dosc...ja jeszcze caly czas mysle, ze to tak dla zabicia czasu, dla poznania znajomych. Chcialabym zeby tak bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcyanna
coś Ci powiem, ja sama mam konto na ilove... nieskonczone bo bez zdjecia ale i bez tego cieszy sie ono zainteresowaniem. Sama postanowilam kogoś wreszcie zaczepić, padło na mężczyzne bez zdjęcia - zagadałam, odpowiedz od razu! ale wyszlo szydlo z worka - ma wpisane stan wolny, szuka zwiazku/randki a w zyciu jest w stalym zwiazku ma dziewczyne, z ktora jest i nie jest (zrywaja i wracaja do siebie) bardzo dlugo... przyznal mi sie w drugim mailu. Chłopak jest inteligentny, przystojny (juz wymienilismy sie zdjeciami) zaradny ale ma rozterki zwiazane ze swoja obecna partnerka. Ja bynajmniej nie mam zamiaru sie w to wdrażać, ale nie szkodzi sie poznać mimo to, tak mysle:) Musisz ochłonąć i porozmawiac z nim, zacznij może od tego czy coś wg niego w waszym zwiazku szwankuje, co chcialby zmienić... przyznaj mu sie, ze wiesz o jego koncie i dowiedz sie po co mu ono, jeszcze moze sie okazać, że jest następnym, który na tej podstawie chce wyciągać wnioski o kobietach z takim portali gdzies mi tu już smignal taki temat:) powodzenia i zycze pomyslnego zakonczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×