Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewwczyna bonda

mała czarna - na jakie okazje?

Polecane posty

Gość dziewwczyna bonda

chciałabym kupić małą-czarną, ale nie wiem na jakie okazje się nadaje... mam 22 lata, studia, pracy brak czekam na wasze propozycje... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała czarna pasuje niemalże wszędzie - dużo zależy też od dodatków. skopiuję Ci coś, co chyba doskonale oddaje to, o czym mówię: \"Mała czarna\" nie wychodzi z mody i od początku XX wieku aż do dzisiaj pozostaje jedyną sukienką, jaką nosi się w każdym wieku, do każdej figury i niemal na każdą okazję, wymagającą eleganckiej oprawy. Doskonale wyszczupla sylwetkę, podkreśla wszystkie kobiece wdzięki i jest wspaniałą bazą dla pięknej biżuterii, wieczorowej torebki czy pantofli. Jeśli jeszcze nie masz takiej w szafie, kup ją koniecznie. Dobierz do niej eleganckie wieczorowe buty i błyszczącą biżuterię, albo coś bardziej nowatorskiego, awangardowego i kolorowego. Z \"małą czarną\" możesz przeistaczać się niczym kameleon z jednego stylu w drugi.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitka_83
tak, mała czarna to klasyka. Możesz ją nosić na większe imprezy, ale też po prostu do kina, czy do restauracji. Można się w niej pokazać na rodzinnym obiedzie i na randce. Bardzo elegancka, seksowna i w ogóle świetna :) Jestem wielką fanką tego typu sukienek. Ja chcę sobie kupić którąś z tych: http://www.gendai.pl/product_info.php?products_id=345 http://www.gendai.pl/product_info.php?cPath=5&products_id=224 obie mi się bardzo podobają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewwczyna bonda
dzięki za rady dziewczyny🌻 anitka_83 obie sukienki super są:) ja jeszcze mojej nie upatrzyłam, ale wkrótce pewnie już się to stanie czekam na kolejne pomysły wyjścia w małej czarnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackcat
ja w mojej "małej czarnej" byłam nawet na weselu i sylwestrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×