Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bułka z masłem6667777

Rozstanie

Polecane posty

Gość bułka z masłem6667777

Czy facet żaluje że rozstał się z dziewcyzną którą kochał, z którą łaćzyło Go wszystko.. i byli ze sobą łądnych pare lat.. czy jest szansa że wróci, skoro sam zerwał.. mówiąć że chce być sam..i cyz długo taki marazm może trwać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat rózy przed burza
trudno powiedziec,, a dlaczego sie rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z masłem6667777
ZByt wile zostalo powiedziane, za dużo się wydarzyło, nie zdrada.. ale ranilismy siebie nawzajem, nie potrafilismy ostatnimi czasy wogoel sie dogadać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat rózy przed burza
a ile razem byliscie?? mysle ze wroci:) odzywa sie do ciebie teraz jak nie jestcie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z masłem6667777
Nie odzywa się.. bardzo długo, kilka, lat bywalo roznie,.. miaałm jazdy. on znosił cierpliwie, ale kochalismy się..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki co był kilka lat
nie wróci - jak robiłaś jazdy i nie widział nadziei na poprawę, to teraz odetchnął z ulgą wdychając zapach wolności przechodziłem przez to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bułka z masłem6667777
Ale byłąm tez miła i dobra.. robiąlm obiadki śniadanka, dbaąłm o niego.. a jazdy były wtedy gdy coś spieprzył..i seks był zajebisty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno powiedziec jak jest w Twoim przypadku bo faceci są różni. Ja z moim byłam ponad rok po czym on tez stwierdził ze narazie musi byc sam. Początkowo się nie odzywał, pozniej mielismy dobry kontakt i wyczuwałam ze chyba chciałaby wrócic ale niegdy nie poruszalismy tego tematu. A z nagle znowu urwał kontak a ostatnio dowiedziałam się ze jak to on powiedział \" znalazł swój ideał\" wiec chyba to gadanie o tym ze chwilowo muszą byc sami mozna włożyc miwdzy bajki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki co był kilka lat
też były momenty, że była dobra i seks był zajebisty - i co z tego. Jak są jazdy to przestaje być ważne, związek to ma być miejsce w którym czujesz się spokojnie i bezpiecznie a nie cały czas stoisz na palcach aha, i kobiety "co robią jazdy" się raczej nie zmieniają - swojej dałem szansę, nic z tego nie wyszło a po rozstaniu nic się też nie zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×