Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Black Justine

Mój facet i inne kobiety...

Polecane posty

Gość Black Justine

Mój chłopak często sprawia mi przykrość komentarzami dotyczącymi wyglądu innych kobiet.Nie wiem,może jestem przewrażliwiona? Czy wszyscy faceci tak mają? Przykład: wchodzimy na plażę, on idzie 2 kroki przede mną z naszym kolegą i nagle słyszę:Hmm, cos nie ma lachonów...Tak byśmy wzięli lunetę i oglądali...Ja bym ogladał tamtą-powiedział, wskazując palcem na znajdująca sie w dali dziewczynę w bikini.Bardzo przykro mi sie zrobiło, ze przyszedł tu ze mną, a takie komentarze serwuje, wszystko w tonacji żartu, ale jednak mnie to zabolało. Najgorsze jest to, że on chyba wogóle sobie nie zdał sprawy jakie to dla mnie przykre, ba, pewnie myslal że tego nie slyszę, bo szłam trochę za nimi...Ogląda się za skąpo ubranymi dziewczynami na ulicy, często mówi o jakichś kobietach, że ta ładna, ta ładniejsza...ehhhhh, czuję sie przez to mniej atrakcyjna. Zapytałam sie go ostatnio czy się mu podobam, powiedzial że od czubka głowy do malego palca u stopy, ale do cholery tak rzadko mówi cos milego na temat mojego wyglądu....Jestem szczupła, mam sympatyczną twarz, koledzy mówią mi często komplementy.Ale ja chcę slyszeć komplementy z jego ust...Powinnam się czuć najpiękniejszą kobietą w jego oczach...ehhh, napiszcie coś bo nie wiem już co myśleć o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaise szaise szaise
tez chciala bym byc tą najpiękniejsza dla mojego faceta a on ciagle sie oglada za innymi ,przeglada pofile na naszej klasie ,wspomina o byłych... zwracalam mu juz uwage to twierdzi ze ja jestem najważniejsza i to mnie kocha i jest tylko mój...:O faceci to dupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Justine
Bys wiedziała... Ja nie oglądam sie za facetami na ulicy i nie komentuje przy nim przystojnych facetów, bo wiem , że to nie na miejscu. Za to on nie widzi nic zlego w tym, ze komplementuje urodę innych kobiet przy mnie...ehhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaise szaise szaise
własnie ostatnio sobie tak postanowiłam bede sie chamsko oglądac za innymi przy nim zobaczymy co wtedy powie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takiego znajomego
olej palanta, powiedz mu ze zachowuje sie niedojrzale i nie chcesz z kims takim byc bo to juz nawet nie chodzi o zazdrosc, ale o to, ze to prostackie zachowanie, ktore Ci uwlacza zwlaszcza jak on to jeszcze robi przy ludziach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MatyldaS
Heh, widze, ze moj przypadek wcale nie jest odosobniony....wierci sie na tej NK jakby szukał wrazeń, mnie prawi komplementy, ale innym takze..nie jestem przewrazliwiona, ale z lekka przesadza..o rewanzu nie ma mowy z niewaznych przyczyn, wiem, ze bardzo mnie kocha, ale mam dosc tych flirtow i zartow..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25/160
twojemu menowi niestety brak oglady:( wspolczuje🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaise szaise szaise
albo pokazuje mi na nk jakąś laske ktora do niego zaglądala i mowi niezła co?!:O nie no to jakies nieporozumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety wielu facetow tak ma. I to nie jest jakas ich zla wola, po porstu nie wiedza, ze czyms takim sprawiaja nam przykrosc. Najlepiej o tym z facetem pogadac. Jak jest kumaty, to zrozumie i na przyszlosc zachowa tego typu komenty dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam takiego znajomego
pamietam ze kiedys facet z ktorym zaczynalam sie spotykac posadzil mnie przed swoim kompem wszedl na swoje grono i pokazywal mi jakie ma na nim fajne laski i ktore mu sie podobaja:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaise szaise szaise
ja swojemu tłumaczyłam ale gdzie tam nie dociera do niego .bo przeciez tylko mnie kocha...kurwa aż się rzygać chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracz nałogowy
Oj ja nie zwracałem uwagi na to i robiłem dokladnie tak jak to opisujecie. Pokazywalem dziewczynie fotki moich ładnych koleżanek na NK. PRZEPRASZAM CIE KASIU !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Black Justine
Ciesze się, że nie tylko mój facet ma taką przypadłość... Eh, od dziś będę jawnie okazywac swoje niezadowolenie jeśli znowu bedzie zachwycal sie innymi lub patrzał na laski w krótkich spodenkach...wtedy nie wiadomo co mysli...pewnie mysli jak wygladają bez tych spodenek.palant

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było odwrotnie. ja oglądałam się za innymi na ulicy. nie wiedziałam że to takie krzywdzące. 😠 co jest złego w tym że spodobają mi się np czyjeś dredy, albo nawet tyłek? :p co złego w tym że powiem to głośno mojemu chłopakowi? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaise szaise szaise
nie chce przez cos takiego zostawić faceta ale coraz bardziej mi sie to nie podoba nie wiem musi być na to jakiś sposób od dzis zacznę jawnie oglądac sie za innymi może poskutkuje napisze o rezultatach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** * ** ** ** *** *** *** ***
powiedz mu ze cię to boli i sobie nie życzysz takich zachowań w twojej obecności. skąd facet ma wiedzieć że to nieodpowiednie zachowanie. z gwiazd wyczytać? on ma widocznie inne myślenie niż Ty i jak zaczniesz gadać o facetach to nawet tego nie zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko buraki mówią o urodzie innych kobiet (tymbardzije w taki sposób) w obecności swojej partnerki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryccccjjja
Mi to nie przeszkadza. Jakoś wewnętrznie jestem przekonana że jestem bardzo atrakcyjna i nic nie może mi tego przekonania zniszczyć. UWazam że sobie popatrzy, ale przecież ja i tak jestem naj :P Tzn. ja widzę że inne są np. zgrabiejsze, maja wieksze biusty, itd itd... ale jakoś tak naturalnie czuję że ja mu się podobam najbardziej, skoro ze mną jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tryccccjjja--> gdyby mój facet myślał jak Ty, oszczędziłby sobie sporo nerwów :p kiedy się ogląda innych (inne) w obecności swojego Szczęścia, zdolność do empatii zanika zupełnie, nie denerwujcie się laski :p popatrzeć każdy może :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×