Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość juy7dsk

czy to prawda, że gdy jest się zakochanym, jest się ŁADNIEJSZYM?

Polecane posty

Gość juy7dsk

oczywiście zakochanym z wzajemnością...? Czy zakochana dziewczyna jest ładniejsza, niż przed tym stanem? dlaczego tak się dzieje? jak to z wami jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juy7dsk
prawda... ale może jakieś szczegóły?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczegoly? hmm.. czlowiek po prostu pieknieje jak kocha i jest kochanym ot tyle:D emanuje od niego milosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktos sie zakocha z wzajemnoscią to jest szczesliwy. A jak jest szczesliwy to "dobrze" wygląda - radosnie, ladnie. I tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 86
emanuje się takim 'czyms':) błyszczą oczy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć Lucky
:) P.S. A może jest dokladnie odwrotnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooollllllllllllaaaaaaaaaa
oczywiście że prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o to, że zakochany człowiek jest radosny, częściej się uśmiecha, u niektórych jest większa motywacja do tego, żeby się ładniej, ciekawiej ubrać, zrobić odważniejszy makijaż, bardziej zadbać o fryzurę ... - po prostu pragnie się podobać no i seks ;) - podobnież działa jak balsam upiększający ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy sie kwitnie:) czlowiek praktycznie 'pachnie' miloscia i zaraza tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
He he, czyli tylko zakochać się i podrywać!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoz to
zakochani sa wspaniali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otoz to
ja jestem zakochana a ladniejsza nie jestem. na poczatku to owszem - slyszalam ze promienieje itp. ale teraz jakos jak juz uczucie dojrzalo i nei ejst takie szalone to i komplementow nie slysze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no i seks - podobnież działa jak balsam upiększający" Rozumiem że Klaudka w Rossmanie rzadko bywa....:D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Retro:D:D:D Klaudko, paradoks owszem, ale ogólnie ludzie zadowoleni z życia i przede wszystkim z siebie są lepiej postrzegani.:) Chociaz na smutną minke tez można poderwać, a co!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolinkaP
prawda :) jak sie jest zakochanym z wzajemnoscia nasza glowka wytwarza takzwany hormon szczesia wiec wygladamy jak sloneczka:) piekniejemy w oczach:) jestesmy w stamie wszystko zrobic :) inni ludze to widza :) zauwarz ze nieraz w sklepie itd widzisz koogos i odrazu widac ze jest szczesliwy i dzieki temu ladniejszy/sza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sysolinkaP
prosze nie zwracac uwagi na bledy :D hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieprawda! Uczucie wywoluje wilczy apetyt i pozera sie ogromne ilosci jedzenia i tyje. No chyba, ze sie jest nieszczesliwie zakochanym to wtedy sie chudnie. Zreszta nieszczesliwe milosci sa lepsze nigdy nie mijaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, retro :) stęskniłam się straszliwie ;) Rossman ma swój asortyment, a ... łóżko swój - korzystam z obu cakiem dobrze mi to służy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
wredny prowokator "Zreszta nieszczesliwe milosci sa lepsze nigdy nie mijaja" Mijają, niestety.😭 na rzecz kolejnych równie nieszczęśliwych.:P P.S. Z tym chudnięciem i tyciem jest zupełnie odwrotnie. U kobiet, przynajmniej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn są momenty jak jestem szczęśliwa ot tak po prostu i wtedy wyglądam na zakochaną ale się nie zakochałam:P czasami promienieje tak od środka a moja siora mówi że dobrze wyglądam:) dob rze jest być optymistą, to są chwile wtedy kiedy nam niczego nie brakuje:) no i nie biorę żadnego stuffu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"klaudka skad masz takie z asortymentem?" wredny, no jak w Twoim łóżku nie ma "asortymentu upiększającego", to nie zazdroszczę, w moim jest, i to jaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×