Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sandra84

boje się...

Polecane posty

Gość sandra84

Proszę Was o porade. Otóz sprawa ma się tak: Wsród moich znajomych jest chłopak z ktorym cos mnie łączyło, bardzo mi na nim zależało ale jednak okazało się że to nie facet dla mnie. Widujemy się prawie codziennie, gdy jesteśmy w towarzystwie zachowujemy się jak para znajomych lecz kilka razy ostatnio doszło do czegoś wiecej... W kazdym razie stwierdziliśmy, że to ostatni raz wogole głupia sytaucja wynikła no i zraziłam się do niego strasznie. Dzisiaj przyjeżdża koleżanka z zagranicy której on jeszcze nie zna a ją pozna jak się pojawi wsród znajomych. To jest bardzo ładna i fajna dziewczyna i znając go pewnie będzie ją podrywał... Wiem, że to głupie bo nic między nami nie ma i nie bedzie ale jednak bedzie mi strasznie ciężko patrzeć na to, ja ją bardzo lubie więc napewno nie będę niczego im utrudniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. co za beznadziejna sytuacja.. najlepsza rada jest olac to ale to jest rownoznaczne z przeplynieciem Adriatyku w kolku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
no tak bede udawać, że nic mnie to juz nie obchodzi i sie uśmiechać a tak naprawde to serce bedzie mi pękać no ale co zrobić jak człowiek głupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlaczego jesli doszlo do czegos niedzy Wami uznalscie to za blad? zamiast kontynuowac? Lepiej pytanie zabrzmi jesli zapytamn, czemu nie jestescie razem mimo tego co zaszlo miedzy Wami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
bo on stwierdził, że to nie to a później po jakims czasie jak sie spotkaliśmy to się mną zabawiał ja wiedziałam to ale byłam strasznie zakochana, teraz juz wiem, że my do siebie nie pasujemy i nic by z tego nie było ale jednak nie jest mi dalej obojętny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli tutaj sprawdza sie powiedzenie, ze chcemy byc z osoba, z ktora nie mozemy byc.. no.. musisz byc bardzo dzielna i starac sie byc zaintereswana wszytskim byle nie patrzeniem na nich..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaa a Ty juz wiesz
ze on bedzie ja podrywal ? tak zawsze w waszym kregu jest ze jak pojawia sie ktos nowy to od razu musi byc zaliczony ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
nie, ale on taki jest,a pozatym jest sam i nic mu nie stoi na przeszkodzie, no a ona jest naprawde super fajna laska i w jego typie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
akurat się umówiłam z nią dzisiaj na balety, nie zdziwiłabym się gdyby chciał się wkleić do nas hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
nikt juz nie ma dla mnie żadnych rad jak to przetrwać?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja nie rozumiem sytuacji... Kolo nie jest z Tobą tak? Coś tam iskrzyło, ale doszliście do wniosku, ze to na nic.. tak? I Ciebie boli, że on może kogoś poderwać? Dobrze to widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
nie, że kogoś tylko moją dobrą koleżanke, bo juz nie jedną w międzyczasie poderwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
niby nic widzisz, masz racje, że nic w tym złego ale dla mnie jeszcze troche za mało czasu minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
co nie zmienia faktu, że ja bym chętnie poederwała jego kumpla bo mi sie strasznie podoba i wiem, że ja jemu też ale nie wiem jak się do tego zabrać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
no od wszystkiego, a o co Ci chodzi do czego doszło? jeśli o sex to o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy teraz to się pogubiłem... Tobie się jego kumpel podoba? Czyli: - spałaś z kolesiem, - podobie Ci się jego kumpel, - boisz się że koleś poderwie Twoją koleżankę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
no na wszystkie pytania odpowiedz brzmi :tak kurde rzeczywiście dziwnie to wszystko brzmi chyba jednak ze mną coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm..hm.. Jesli jest ladna to z pewnoscia bedzie chcial ja bzyknac. Musisz znalezc sobie awaryjnego faceta, aby on rowniez byl o Ciebie zazdrosny. JEstem muskularnym szatynem i z mila checia spelnie ta zaszczytna role, moge nawet cie zmacac na pokaz, aleoczywiscie nic na sile. W kazdym badz razie, moze ja bzyknac, ale i nie musi. Moze w sumie nie byc w jego typie, nie kazdy facet rzuca sie na kazda co obiektywnie za ladna uchodzi. Po trzecie jesli ja bzyknie, to moze tylko raz jedyny, jesli cos do ciebie czuje skonczy sie na jednym razie. Jesli jej nie bzyknie i bedzie udawac szarmanckiego przy niej to przejebane. Jesli ja oleje, to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra84
raczej jej nie bzyknie bo ona na niego nie poleci coś mi sie wydaje że nie jest w jej typie, a pozatym jak bym jej powiedziała słowo żeby z nim nic nie kręciła to pewnie by tak zrobiła:) a napewno będzie przy niej zgrywał dżentelmena ja tez to przerabiałam z nim juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×