Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwredka

i co powinnam zrobić? znowu zapomniał

Polecane posty

Gość zwredka

nie tak dawno zapomniał o moich imieninach (pierwszy raz mu się to zdarzyło, nie miałam pretensji) dziś są moje urodziny, raz już dzwonił ale nie złożył życzeń. siedzi w pracy po godzinach, chociaż wieczór mieliśmy razem spędzić. co mam zrobić, jak się okaże że faktycznie zapomniał? :( przykro mi, bo dostaję życzenia od ledwo znanych mi ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli ci nie zloy zyczen to mu napisz ze ci przykro bo dzis masz urodziny a Ty nic i zron smutna mine:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej go zanim
zapomni o Tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się zobaczycie,powiedz mu w prost. Zaznacz,że teraz Ci już nie zależy na spóźnionych życzeniach,ale powiedz po prostu że zrobiło Ci się cholernie przykro,bo życzenia złożyły Ci osoby które ledwo znasz,a wczesniej zapomniał jeszcze o imieninach. Niech sie czuje troche winny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba że wiesz. Siedzi w pracy po godzinach niby,a może przyjdzie z czymś. Tak wiesz,dzwoni,udaje że nie pamięta,a niedługo się zjawi z czymś. : ) poczekaj,a się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moj tez zapomnial;/ potem sie poklocilismy jak mi zlozyl zyczenia w ostatniej chwili a ja napisalam tylko dzieki bo nie mialam nastroju.. myslalam ze bedzie pamietal.. faceci tacy sa.. ja o nim bym nigdy nie zapomniala;/ ehhh szkoda na nich nerwow:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apopleksja
a moj ex pamietal i wyslal mi smsa, czym mnie zdziwil i zniesmaczyl; udaje kulturalnego, a to szczyt bezczelnosci zwazywszy na okolicznosci naszego rozstania..."/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×