Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie rozwudka

co napisac w uzasadnieniu o rozwod bez orzekania

Polecane posty

Gość prawie rozwudka

jezeli złoze pozew o rozwod bez orzekania o winie , co najprosciej napisac w tym uzasadnieniu ?????????. Jestesmy rok po ślubie , sytuacja jest taka ze maz mnie zdradza a ja juz mam tego dosc !!! nie chce o orzekaniu bo to za duzo roboty, swiadkowie cuda, brudy . co tam mozna najprostrzego napisac po roku małzenstwa ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie rozwudka
przepraszam o literówke w rozwodce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz że nastąpił trwały
rozkład pożycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiemcicomoznass
najlepiej prawdę,że Ty go zdradzasz:):) kota ogonem nie obracamy,bo my się nie nabieramy kafeteriusze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie rozwudka
ale to troche dziwne bo po 1. po roku małzenstwa ,a przed małzenstwem bylismy razem 15 lat i mamy 2 dzieci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie rozwodka
co to napisac ???? bo naprawde mam dosc tego wszystkiego i orzekanie o winie nie wchodzi w gre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nacikkwiacik
"niezgodnosc charakterow" i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamella
w necie są tysiące wniosków, wystarczy użyć google. w pozwie przede wszystkim trzeba napisać od kiedy ustały wszelkie więzi między wami - ekonomiczne i uczuciowe. Sąd udzieli rozwodu tylko wtedy kiedy więzi rozpadły się nieodwracalnie - i te erotyczne, i te bardziej przyziemne. a co do powodów - to pisz dlaczego do tego doszło, również o zdradzie - możesz o tym pisać i jednocześnie wnosić o rozwód bez orzekania o winie. To istotne, bo przy tak krótkim stażu sąd może mieć wątpiliwości, czy to nie jest chwilowy kryzys. Niezgodność charakterów może nie wystarczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×