Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ewelina Makoń

Wymyślne imię dla chłopca !! ORYGINALNE

Polecane posty

Gość gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Bardzo fajne.  Oczywiscie kojarzy mi sie z faraonem

Oczywiście kojarzy się z latarnią z Faros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość gość napisał:

i już wróciła trolica od śmierdzimirów 😄 na Gazecie mało cię wbili w ziemię za twoje wymysły? 😄

I juz wrocila antypolska trolica.  PRzykro mi, ze masz niemile przezycia na gazecie, ale nie musisz sie za to na mnie wyzywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 godzin temu, Gość gość napisał:

i już wróciła trolica od śmierdzimirów 😄 na Gazecie mało cię wbili w ziemię za twoje wymysły? 😄

🙂 Na gazecie tez ta mordda sie wypowiadzasz czy pekasz sie i tylko tutaj taka dzielna zgrywasz?  Z ciekawosci pytam poniewaz zwykle te rejestrowane strony nie toleruja wyzywania takiego, ale moze ty wszzedzie jestes taka sama niewychowana i nie oczytana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 minut temu, Gość Gość napisał:

🙂 Na gazecie tez ta mordda sie wypowiadzasz czy pekasz sie i tylko tutaj taka dzielna zgrywasz?  Z ciekawosci pytam poniewaz zwykle te rejestrowane strony nie toleruja wyzywania takiego, ale moze ty wszzedzie jestes taka sama niewychowana i nie oczytana.

No ty tam narrację zdecydowanie zmieniasz, i tylko tutaj szczekasz jak ..., więc piszesz z doświadczenia, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

No ty tam narrację zdecydowanie zmieniasz, i tylko tutaj szczekasz jak ..., więc piszesz z doświadczenia, prawda?

Akurat nie, ja po prostu jestem ciekawa czy jak piszesz na gazecie tez nazywasz polskie imiona smierdzimirami- uwazasz, ze jestem osoba na gazecie, ktora nazywa staropolskie imiona smierdzimirami, klamirami itp?  Chyba z glupim sie na rozumy zamienilas.  Ja uwielbiam polskie imiona i tradycje i nie przekrecam w tak paskudny sposob imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
7 minut temu, Gość gość napisał:

No ty tam narrację zdecydowanie zmieniasz, i tylko tutaj szczekasz jak ..., więc piszesz z doświadczenia, prawda?

Czyli uwazasz, ze jestem osoba, ktora tutaj uwielbia staropolskie, greckie i nordyckie imiona, a na gazecie piepprzy tak jak ty smierdzimiy, kalmiry itp?  Klamiesz- ja wszedzie uwielbiam polskie imiona i nie zmieniam narracji tylko wszedzie je wymieniam jako moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Agaton- greckie, Sambor- polskie, Dagmar- nordyckie

Takie imiona lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Też szukamy jakiegoś ciekawego imienia dla synka, ale na razie nie doszliśmy do żadnego kompromisu. Mamy do wyboru: Wit, Gwidon, Kajetan, Olgierd, Tobiasz i Klemens. Mąż jeszcze forsuje Ireneusza, ale do mnie to imię kompletnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 minut temu, Gość gość napisał:

Też szukamy jakiegoś ciekawego imienia dla synka, ale na razie nie doszliśmy do żadnego kompromisu. Mamy do wyboru: Wit, Gwidon, Kajetan, Olgierd, Tobiasz i Klemens. Mąż jeszcze forsuje Ireneusza, ale do mnie to imię kompletnie nie przemawia.

Widzialam, ze urodzil sie w tym roku jeden Olgierd.  Podobaja mi sie wasze propozycje, ciekawe.  Wit i Gwidon sa fantastyczni.  Tobiasz jakos mnie nie rusza.  Klemens mnie bardzo intryguje, nie pamietam kiedy ostatnio to imie slyszalam.  Najmniej chyba podoba mi sie Kajetan- wole Kajmira od Kajetana z takimi samymi skrotami.  Olgierd jest w porzadku.  Ireneusz taki sobie.  Ostatnio widzialam, ze urodzil sie Florian i Florek podoba mi sie- moze wam rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.t.m

Po pierwsze nie wiem w jakim regionie żyjecie, ja mieszkam na pograniczu lubuskiego z wielkopolska, i nie zdarzyło sie raczej bym słyszała że ktoś wyśmiewa się z imienia jako z imienia, często dzieci tu wysmiewaja inne to fakt ,ale w takich przypadkach kiedy ktoś jest naprawdę brzydki , do tego brzydko ubrany a jeszcze jak do tego śmierdzi to już ma całkiem przesrane, smutne ale prawdziwe, za to największy podziw i "renomę " w szkole mają ci którzy są piękni, mają świetny styl figurę,  i jeśli do tego ma takie imię które w szkole nikt inny nie ma to już w ogóle jest rozpoznawalny i wszyscy do takiej osoby lgną jak muchy, a tak ogółem, mam na imię Agnieszka,  okropne imię od kiedy tylko pamietam nienawidzę tego imienia, wszyscy mówią mi Aga, bo to już lepiej brzmi, a co do polskości Polaków wiele w naszym regionie nazwisk niemieckich i nie tylko,  i z osób które znam nikt nie wie nic ten temat by mieli niemieckich przodków  , od dziada pradziada i od zawsze są Polakami, i do tych zagranicznych imion mają przeważnie polskie imiona, więc według niektórych tu, ich rodziców poniosła fantazja i skrzywdzili dziecko bo imię nie pasuje do nazwiska, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
21 godzin temu, Gość gość napisał:

Też szukamy jakiegoś ciekawego imienia dla synka, ale na razie nie doszliśmy do żadnego kompromisu. Mamy do wyboru: Wit, Gwidon, Kajetan, Olgierd, Tobiasz i Klemens. Mąż jeszcze forsuje Ireneusza, ale do mnie to imię kompletnie nie przemawia.

Od Wita moze byc Witosz, Witomir, Witold

Gwidon przywodzi na mysl Miron lub Giedymin 

Kajetan- Kajmir

Tobiasz- Bogdasz

Dodalam Florian, ale pomyslalam rowniez o Lotarze (niemieckie) i Luborze (polskie)

Moze ktores z tych imion przypadnie Wam obojgu do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Od Wita moze byc Witosz, Witomir, Witold

Gwidon przywodzi na mysl Miron lub Giedymin 

Kajetan- Kajmir

Tobiasz- Bogdasz

Dodalam Florian, ale pomyslalam rowniez o Lotarze (niemieckie) i Luborze (polskie)

Moze ktores z tych imion przypadnie Wam obojgu do gustu.

Nie, dzięki. Interesują nas tylko imiona z podanej wyżej listy, to już po odrzuceniu całej masy innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość gość napisał:

Nie, dzięki. Interesują nas tylko imiona z podanej wyżej listy, to już po odrzuceniu całej masy innych.

To powodzenia. Ja swoj glos oddaje na Wita i Gwidona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Huge

Gwidon jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Gwidon i Wit sa dla mnie super.  Mam nadzieje kobietko, ze dasz znac jak juz przyjdzie na swiat i powiesz jakie imie ostatecznie wybraliscie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 123

Juliusz 🙂 Od Juliusza Verne'a 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gildas albo ...encjusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Spotkalam sie z Bogusiem i Amadeuszem urodzonymi w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 28.01.2019 o 18:22, Gość gość napisał:

Nie, dzięki. Interesują nas tylko imiona z podanej wyżej listy, to już po odrzuceniu całej masy innych.

Jakie imie wybraliscie ostatecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 28.01.2019 o 02:34, Gość gość napisał:

Też szukamy jakiegoś ciekawego imienia dla synka, ale na razie nie doszliśmy do żadnego kompromisu. Mamy do wyboru: Wit, Gwidon, Kajetan, Olgierd, Tobiasz i Klemens. Mąż jeszcze forsuje Ireneusza, ale do mnie to imię kompletnie nie przemawia.

Tobiasz albo Olgierd, oba ladne 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×