Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polka z niemiec

ocencie obiektywnie ta sytuacje czy ja zawinilam?

Polecane posty

Gość polka z niemiec

wyjazd za granice do pracy\ poznaje tam chlopaka ktory od poczatku mi sie spodobal ale ze jestem niesmiala nie pwoiedzialam mu o tym bo stwierdzialam ze i tak pewnie by mnie nie chcial powiedzialam o tym tylko swojej najlepszej kolezance pare razy udalo nam sie spotkac porozmawiac nawet pocalowac:) on zapytal sie czy przyjade w nastepnym sezonie ja ze nie wiem moze ( tu popelnilam blad!) i wyjechal... dopiero po jego wyjezdzie kolezanka ktorej sie "spowiadalam" powiedziala mi ze on caly czas wypytywal sie jej o mnie zwierzal sie jej tak samo jak ja ...po tym postanowilam wrocic ale nie moglam mu o tym powiedziec bo on juz wyjechal no i kiedy wrocilam on nie byl sam:(...nic wtedy nie powiedziaalm odsunelam sie wycofaalm czy dobrze zrobilam? teraz sie zadreczam co by bylo gdyby...zgłoś post do moderacji »cytuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Mysle, ze nie zawnilas. po prostu mialo tak byc. gdyby rzeczywiscie tesknil to by zaczekal na ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedomówienia niestety dotykają wszystkich... Następnym razem pójdzie lepiej :) Nie jeden facet na pewno jeszcze Ci sie spodoba a Ty jemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Ja nie rozumiem jdnego: jak ten chlopak tak za toba tesknil to czemu on sie nie kontaktowal bezposrednio z toba tylko z jaka kolezanka? Rzeczywiscie przypomina mi to bardziej zauroczenie nastolatkow gdzie sie wszystko robi za pomoca przyjciolek niz uczucie doroslych ludzi. Ja tez przechodzilam zwiazek na odleglosc, bez problemow sie nie obylo, ale wszystko zalatwialismy sami bez posrednictwa osob trzecich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
Mieszkam za granica. Pochodze z Wroclawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie, czemu mowil kolezance? yyy..to chyba nie bylo silne uczucie czemu nie przyszedl do Ciebie? wiesz a moze on chcial wybadac czy bedziesz ..jak nie to przyjechal ze swoja dziewczyna ( ktora juz pewnie mial wczesniej) a gdybys powiedziala ze \"tak bede\" to pewnie by sie zabawil i nara moze o to chodzilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masterek
dziewczyny, dajcie sobie spokój z facetmi którzy tak skaczą z kwiatka na kwiatek !! Nie będziecie z takimi szczęśliwe. kto powiedział, że facet musi miec przez cały czas dziewczyne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka z niemiec
gdyby powiedziala inaczej to moze tez inaczej by sie to potoczylo czuje sie winna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×