Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam się jak

Kobieta która odbija chłopaka swojej najlepszej przyjaciółce !!

Polecane posty

Gość pytam się jak

po jakimś czasie zachodzi z nim w ciąże, wychodzi za niego za mąż. Co sądzicie o takiej osobie ? Czy ktoś taki ma jakieś sumienie, jakieś zasady moralne ? Jak nazwać kogoś takiego ? Czy to jest wcielony diabeł ? To były naprawde najlepsze przyjaciółki, takie na dobre i złe. Jak można zrobić coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmata. przepraszam za wyrażenie, ale to ie jest osoba warta przyjaźni. takich rzeczy się nie robi przyjaciołom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby facet nie chciał
kobieta nic by nie zrobiła :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no cóż widocznie
ta "przyjaciólka" i facet są warci siebie wiec nie ma czego żałowac a nawet powinnas sie cieszyc, ze nie zwiazalas sie na stale z takim facetem . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anie wziełyście pod uwagę, że ten facet też jest szmatą ? bzykał się z najlepszą przyjaciółką swojej lubej. facet może wszędzie fujarkę wkładać, gdzie tylko zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ oczywiście
że facet tez jest szmatą.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego nie istnieje coś takiego jak kobieca przyjażń,oczywiście mogą zdarzyć się wyjątki ale generalnie.....tylko kobiety są zdolne porzucić prawdziwą przyjażń dla uczuć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
trzeba sie bylo bardziej starac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mixerr
A po co sie starać o kogoś takiego. Oboje to dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11:22 komiczne nie ma przyjazni miedzy kobietami... tzn jest ale do czasu gdy pojawi sie facet Komiczne, te bzdury, które piszesz, są komiczne :) Tu masz 2 przykłady: 1) Moja przyjaciółka chodziła z facetem, który mi się podobał i któremu ja się podobałam. Pewnego razu się pokłócili, a ja zamiast wykorzystać sytuację, starałam się ich pogodzić. Udało się, a dzisiaj oboje są moimi przyjaciółmi :) 2) Druga moja przyjaciółka. Osoba samotna \"od zawsze\". Kumplowałam się z nią od czasu liceum. Później poznałam faceta, ale nie zerwałyśmy znajomości. Ona i on polubili się, ale wiem, że nic między nimi nie było. A kiedy się rozstaliśmy, to właśnie ona podtrzymywała mnie na duchu... I choć nie musiała zrywać z nim kontaktów, to zrobiła to. Dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam się jak
To że są siebie warci to oczywiste,ale gdybyś jej to powiedziała w oczy to te oczy by ci raczej wydrapała. Taki to już typ człowieka,hipokrytka,egoistka. A on ? On sie chyba w niej zakochał. Kiedyś,gdy już od niego odeszła, próbował targnąć się na własne życie.Ona mówi o tym dzisiaj z pogardą i uśmieszkiem na twarzy,jak na "prawdziwego" katolika przystało,ale taka już jest.On ciacho za którym oglądały sie wszystkie dziewczyny,wrażliwy,bo facet który potrafi płakać , musi być wrażłiwy. Ona raczej brzydula,ale taka wypacykowana,wyrachowana, pewna siebie,bezpośrednia.Taka co to bierze co chce.To musiało mu w niej imponować. Poczuł sie kochany.wszak wzięła go sobie i traktowała jak bożka. Po jakimś czasie,gdy już czułości było coraz mniej,gdy już osiągneła co chciała, czyli dziecko,rodzine i przestało ciążyć nad nią widmo staropanieństwa,przestała dotrzymywać małżeńskiej przysięgi , a zdrowy mężczyżna musiał sie wypraszać o seks,gdy zupełnie przestała z nim sypiać, zaczął pić. Swoją drogą,ciekawe co musi czuć mężczyzna który nie może uprawiać z żoną seksu. Co on ma zrobic ? Wtedy rozpoczął się początek końca i skończyło się rozwodem. I pewnie cierpi tylko dziecko widujące ojca raz na ruski rok. Czy gdyby został z pierwszą także by się to skończyło w taki sposób ? Druga mówi,że tak,lecząc w ten sposób swe sumienie. Ja mówię,że niekonieczne,w zasadzie to raczej na pewno nie. Dziś niedziela,więc jak każdego prawdziwego katolika,spotkacie ją na pewno w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam się jak
należy dodać , ze on ją cały czas kocha .ona go nienawidzi i nie chce mieć z nim nic wspólnego za to co jej zrobił. Czyli chyba za to , że ówczesnego dnia stanął wraz z jej przyjaciółką na jej "świetej" drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
a MILOSC??? to dla was nic nie znaczy? poznali sie, pokochali, chca byc razem. I byc moze beda zyli dlugo i szczesliwie. Silnego uczucia nie wolno marnowac, bo to moze byc to jedyne, na cale zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×