Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niedoświadczonaaa

wolne związki,szczęśliwe małżeństwa,które kochają trójkąty

Polecane posty

Gość niedoświadczonaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my uwielbiamy
żyjemy tym,a co jesteś chętna?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedoświadczonaaa
na poczatek chętnie bym posłuchała o doświadczeniach, za i przeciw tego typu excesssssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989ona1989
wlasnie. Mam pyt.do kogos kto zyje w takim zwiazku malzenskim i nie tylko :P gdzie bedac zakochanym w sobie robi sie rozne eksperymenty typu trojkat itd.czy nie rani was widok swojego mezczyzny z inna? poznalam chlopaka ktory lubi takie zabawy, ja podswiadomie tez ale boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa moim zdaniem
to tylko taka zboczona chwilówka, związak ginie samoistnie, prędzej czy później, znam wiele małżeństw w trakcie i po rozwodzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obiektywna koleżanka 1983
Twój chłopak to "zaliczacz" i to nie ma nic wspólnego z zabawą dziewuszka! Nie bądz nie mądra. Fakt dzisiaj wele rzeczy się dziwnie tłumaczy, ale bez przesady! Znam kobietę 30 lat, która przez internet umawia się na kawę i ma męża i córkę. Zdradza męża, bo "podobno jest z niego nie zadowolona" a że mąż jej jeździ ciągle do Niemiec jako kierowca, to bez jego wiedzy się lubi czasem puścić... Żyją w jego domu, bo Ona nie ma nic oprócz ciała, które sobie poprawiła 2 lata temu ( operacja powiększania piersi) no i koniec. Jak kobieta chuda jak patyk i płaska zrobiła piersi rozmiar C lub D to już rady własnej PUPIE nie może sobie dać... no i takie są dziś małżeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1989ona1989 wlasnie. Mam pyt.do kogos kto zyje w takim zwiazku malzenskim i nie tylko gdzie bedac zakochanym w sobie robi sie rozne eksperymenty typu trojkat itd.czy nie rani was widok swojego mezczyzny z inna? poznalam chlopaka ktory lubi takie zabawy, ja podswiadomie tez ale boje sie chyba już świadomie, skoro to wyartykułowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa moim zdaniem
dajcie spokój pani 1989ona1989 niech sie przekona,ciekawe czy w lustro będzie mogła spojżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1989ona1989
Jesli wszyscy sa tacy "moralni" to zcemu jest tyle ogloszen (na necie np.eamore.com.pl)zakochanych niby par ktore szukaja kogos do zabaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1989
bez kitu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×