Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wqrwiony johny

No i dałem jej jeszcze jedną szanse i jak ja wykorzystuje?

Polecane posty

Gość wqrwiony johny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typowe
to po chuj dawałeś jak teraz sie użalasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrwiony johny
Sama zerwała. Po kilku miesiacach poprosiła o powrót-zgodziłem sie. I znów kurwa jest to samo-nieufam jej do konca bo jak zaufac komus kto raz nas porzucił? Próbuje bo tylko tak moge to odbudowac ale jak zaufac gdy ona traktuje to tak jak wczesniej? No może troche lepije-niby stara sie, pokazuje jak jej zalezy itd a z drugiej strony... Podobno boi sie ze to sie znów rozpadnie ha pewnie ze sie rozpadnie-i przez nią-spotyka sie z kolega. Mówi że to tylko kumpel. Cholera jak dla mnie koleś próbuje ja poderwać-a ona zachowuje sie tak jakby tego nie widziała i wciaz powtarza ze to kolega i go po prostu lubi. A mnie to juz denerwuje-ona sie spotyka a mnie zzera zazdrosci-mam już tego dość i w koncu pękne i ja rzuce-bo nie zamierzam byc z kimś kogo nie obchodza moje uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To miej JAJA i powiedz jej, że może się spotykać z kolegą, ale ma ciebie brać i koniec! Jeżeli będzie się wykręcać to lepiej daj sobie z nią spokój, bo to podejrzane :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrwiony johny
żeby była jasnośc-rozumiem ze mozna wyskoczyc gdzies ze znajomymi. Rozumiem ze mozna sobie wypasc na dyskoteke-niczego jej nie zabraniam-ale spotkania z jakims kolesiem we dwoje to przegięcie pały jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje jeżeli ktoś nie liczy się z naszymi uczuciami to nie warto byc z taką osobą bo im dłużej to trwa tym bardziej cierpimy... tylko jak tu zostawic kogoś kogo się kocha... ;( ehhh to wszystko takie pogmatwane ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrwiony johny
No własnie-kocham ją, dlatego pozwoliłem wrócić, dlatego jeszcze z nią jestem. Od 2 dni nie jem, nie spie i wogóel sie mecze bo zamierzam z nia odbyc rozmowe w stylu-"czego oczekuje od tego zwiazku, kim ja do cholery dla niej jestem i czy zastanowiła sie jak takie akcje graja mi na uczciach bo choc tego nie okazuję to kurwa z kamienia nie jestem "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blu blu blu.....
wiesz, wydaje mi sie, ze ona Ciebie nie szanuje, wie ze może robic co zeche bo po takich akcjach pozwoliles jej wrocic, wiec teraz mysli ze może wszystko jesli ktos kocha to nie zostawia ale walczy ludzie sie nie zmieniaja i ona sie nie zmnieni, przykro mi znajdz dziewczyne dla ktorej bedziesz calym swiatem i ktorej bedziesz pewny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djdkjlk
a ty z kolezanka sie nie spotyikaes czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrwiony johny
djdkjlk-jasne ze spotykam sie z kolezankami-ale nigdy sam na sam. Zawsze w grupie albo jest też moja dziewczyna. Ja staram sie być wporzadku bo mysle ze problemu z koleankami nie miałbym-jasne że moge nawet próbowac zagrac jej na uczcuiach i zaczac spotykac sie z kolezankami ale co z tego? Do niczego to nie prowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to spotykajcie się z nim razem, proste... a jeśli czujesz, że ona Cię nie szanuje to rozstań się z nią. Nie warto marnować swojego czasu dla kogoś, kto nie ma go dla nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdz brzydsza
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrwiony johny
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
mozna by powiedizec ze ciulem jestes... ja tak nie uwazam... raczej caly matriarchat zrobil ci wode z mozgu... olej suke idz salej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×