Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość freeeelina

Nie chcę już mieć nic wspólnego z superprzystojniakami.

Polecane posty

Gość freeeelina

Chodziłam przez 5 miesięcy z takim jednym facetem. Był śliczny jak z obrazka. Zawsze miał wianuszek wielbicielek, a zapewne mu sie to bardzo podobało bo nigdy ich nie zniechecał do dalszych adoracji (która objawiała się np pisanie licznych komentarzy przez nie na Naszej-klasie, ale nie tylko). To było wkurzające, bo gdzie się nie pojawilismy tam spotkaliśmy którąś z jego młodszych koleżanek-wielbicielek, ktore probowaly sie z nim zaprzyjaznic. Mowily mu np. ze maja jakis problem i musza sie go poradzic i zeby sie spotkal z nimi. To było juz na prawde wkurzajace ale zaakceptowałam to jakos. Jednak miarka sie przegiela kiedy one zaczely przychodzic do jego domu a jedna nawet proponowala mu seks, na ktory on przystał, bo jak twierdzi byl pijany... Rok pozniej poznalam Adama. Również bardzo przystojny i również kobiety zwracały na niego uwagę. Tu pojawił się problem jednej natrętnej wielbicielki, która potrafila zrobic dla niego wszystko. No i zrobila a on z tego skorzystal. WIecie co? Mam dosc przystojnych facetow, wole spokoj i ład w związku. Oczywiscie przy wyborze partnera nie kierowalam sie tylko wygladem, bo z charakter rowniez mi bardzo pasowal. Lubię ładnych i zadbanych facetów, ale z nimi nie ma życia. Już sobie obiecałam , ze nastepny mezczyzna , z ktorym postanowie sie zwiazac bedzie przede wszystkim miał charakter a wygląd musi być średni, aczkolwiek zeby przy tym byl zadbany i czysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malowana słońcem
Rozumiem Cię doskonale... Ja zawsze trafiam na przystojnych cwaniaczków, którzy tylko się mną zabawiają :/ Ale mnie strasznie do takich ciągnie... Ehhh... Też chciałabym spróbować być rozsądna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce ja chce
Dziewczyno, superprzystojniaki to cwaniaki. Wiedza, ze moga miec prawie każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale odkryles
A ja mam dosc przecietnych facetow z kasa...Maja pieniadze,drogi samochod a wyglad przecietniaka i jedynym ich celem jest wyrwac jak najwiecej panienek i miec jak najdrozszy samochod aby wyleczyc kompleksy.Teraz chce przystojniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
ale wy puste jesteście..... serio na maxa... przystojny sie wami bawi bo same mu sie podkldacie... srednim same bedziecie sie bawic.... co za roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek_27
Ja nie jestem super przystojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1989
przystojny facet to sam klopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
tak, tak. TAk sobie mówcie. A potem kiwnie taki palcem i lecicie jak pszczoły do miodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FDSJKFSAJKFDS
NIEPRAWDA. mIALAM JUZ CIASTECZKA TAK MNIE RANILI,ZE TERAZ JESTEM Z BRZYDKIM ALE DOBRYM CZLOWIEKIEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×