Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesc smutno

Jest mi SMUTNO. Bardzo smutno. Dajcie slowo pocieszenia

Polecane posty

Gość bonus
tak. Łatwo zwalać na facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
moj mowil to samo "zmuszasz mnie zebym cie oklamywal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
i mowil jeszcze ze robi to dla mojego dobra ehhhh czemu tesknie za nim mimo ze byl taki ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smtna bardzooooooooooooooo
przepraszam za bledy :( ale juz taka jestem roztrzesiona eh ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
powiedzcie mi czemu faceci tacy sa?klamia a pozniej wszystko "zwalaja" na nas- kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
powiedzcie mi dlaczego po rozstaniu faceci sie bawia a my kobiety sie dolujemy na kafeterii?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
ja pije juz drugie piwo ale non stop nie umie o nim zapomniec Rozstalismy sie po 7 latach wiecie ile to jest?1/3 mojego zycia!!!bylismy po zareczynach Mysle o ....ale wiem ze tym unieszczesliwilabym cala moja rodzine!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
ja sie dołuje na kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
no wlasnie!!!moj cale noce spedza poza domem a gdzie?nie wiem i w suumie to wolee nie wiedziec!!!a ja? rycze i k...mysle non stop o nas!!!pomozcie mi!!!!blagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
my bylismy 4 lata razem, niby nie tak dlugo jak wy ale i tak nie pamietam juz jak to bylo byc samej a teraz jestem sama od tygodnia i czuje ze tak dlugo nie pociagne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
smtna bardzoooooooooooooo wydaje mi sie, ze jesli nie chce zaprosic Cie do domu, to znaczy ze po prostu nie chce Cie pokazac rodzinie, albo jest mega nie męski.. Dlaczego mialby sie Ciebie wstydzić? Dla mnie to chore, jesli jestescnie razem. Ja Ci doradze, ze lepiej zerwac teraz, niż póżniej, jesli on ma takie jasne, bo(padnie najbardziej prawdziwe sformułowanie mojego zycia) FACETA NIE ZMIENISZ. No chyba kochana, ze to jest szczegół, a ogólnie to jest wam super... Tylko, ze ten powód to jakos mało inteligenty znalazł... Chyba nie chaial sie z tobą spotkac i nie wiedział co wymyslic..Nie znosze facetów, tych bezczelnych, fuj, narzygajmy na nich zbiorowo:) Nic sie nie martw:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
po prostu jak macie fajnych facetów to ich nie doceniacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
wisienka moj tez nadrabia zaleglosci towarzyskie a ja nawet nie mam ochoty nigdzie wyjsc bo co pojde na impreze zeby sie nawalic i robic zwale znajomym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
macie jakis dobry sposob zeby zapomniec?ja z nim planowalam slub!!wlasnie remontowalismy nasz domek i co? koniec!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
facet - 29 lat kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu jak macie fajnych facetów to ich nie doceniacie o, to chyba już wiem, jakiej płci jesteś... odpowiedź w tym samym sytlu brzmiała: "jakie kobiety wybieracie, takie macie... a potem narzekacie..." ale prawdą jest, że niektórzy źle trafiają proszę głupio nie generalizować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
dlaczego się dołuję? Bo mi dziewczyna sprzed ołtarza uciekła. Mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
a ty bonus jestes facetem? to wy nie doceniacie kobiet i rujnujecie nam zycie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
doddam ze nie moim. Wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
nie Kobietą jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
SZMUTNA: ja planowalam z nim wszystko!!!mial byc dzidzius w tym roku i w koncyu mielismy ze soba zamiszkac ale niestety nic z tego!peklao wszystko jak banka mydlana!!!!oklamywal mnie non stop i powiedzialam sobie "DOSC"i skonczylam to wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
ale najgorsze jest to ze moje przyjaciolki mowia" nie koncz tego swietnie pasowaliscie do siebie" ico ja mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
ja tez to skonczylam a teraz mysle ze wolalabym byc z nim i klocic sie i denerwowac niz byc sama tak jak teraz jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naucz się odpychac od siebie
te negatywne zdarzenia obejrzyj film dokumentalny pt SEKRET (mozna go sciagnąć z NETA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×