Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesc smutno

Jest mi SMUTNO. Bardzo smutno. Dajcie slowo pocieszenia

Polecane posty

Gość WISIENKAAAA
esc smutno:jak dowiedzialas sie ze Cie zdradzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
tez ufalam jak nikomu.... a w dzien jak mu powiedziałam ze widzialm jego gg ze wiem ze zdradził itp, to on wszystko co mu wyznalam w szczerosci zaczął mi wypominac., jakies takie bzdury, ale jednak, nie zaufam juz nikomu tak szybko...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
wiecie obawiam sie jednego ze z calej tej tesknoty napisze smsa do jego kumpla i spytam co u niego sychac czy teskni za mna itp!!wiem ze to choler... glupie ale chyba nie dam rady!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
my nie rozstalismy sie w zgodzie :( myslalam ze tak bedzie latwiej ale wcale nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
moj nawet swojego gg mi nie pokazywal choc...kiedys zainstaalowal sobie swoje gg na moim kompie i przez tydzien (bez jego wiedzy) mialam dostep do jego gg i ? nic zupelnie zero nikt nawet do niego nie pisal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
ja chcialabym sie rozstac w zgodzie bo te 7 lat w koncu do czehgos zobowiazuje prawda? bylismy zareczeni myslelismy o slubie wiec chcialcabyma le cos czuje ze rozstaniemy sie w mega klotni tak jak teraz i juz niegdy sie nie spotkamy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
szmutna jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
wisienka nie pisz ja napisalam i co z tego juz 4 dzien czekam na odpowiedz a on ma satysfakcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
a gg to spradziłam jak on brał prysznic... i zapomniał wyłączyc(dzieki bogu., jak mysle ile jeszcze moglby mnie oklamywac...) :( A tak to strzegł jak oka w glowie, ..... Fajnie,ze jestescie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
koncze drugie piwo pomimo ze nie nawidze piwa to pije tylko po to zeby sprobowac zapomniec o nas!!!!ale k... jak? czy to w ogoe mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
swietnie mi sie z Wami rozmawia !!!przynajmniej wymieniamy sie swoimi pogladami bo mi samej w pustym mieszkaniu jest straszliwie smutno!!!i ch... ciezko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
nie wisienko, pomoze dzis, jutro rano bedzie jeszcze gorzej, ale robie to samo, bo juz mam wszystko gdzies, chyba zaczynam zyc terazniejszoscią., zyc chwilą.. Carpe diem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
a w jakim Ty wieku jestes? ja mam 22 latka moj eks mial o kilka lat wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
carpe diem - latwo powiedziec trudno wykonac!!przynajmniej mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
ja dziwnie sie czulam gdy ostatnimi czasy kilku znajomyuch powiedzialo mi prosto w oczy ze sie przy nim MARNUJE!!!nadal nie wiem o co im chodzilo bo zadne z nich nic wiecej mi nie powiedzialo a sam zainteresowany stwierdzil jedno " chca nas poklocic i tyle zazdroszcza nam ze tak dlugo jestesmy juz razem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
tez siedze sama i teraz nawet z moim samopoczuciem nie jest najgorzej, ale wiem co bedzie rano... Nie znaosze momentu(nie wiem czy tez tak macie), ze jak sie budze po jakims fajnym (bądz niefajnym ) snie to przez chwile nie wiem gdzie jestem, co sie dzieje, jaki dzien , co mam dzis zrobic itp. (w podswiadomosci zostaje ze jestem z nim) I nagle przypominam sobie o calej sytuacji(zdradzie w tym momencie) i zyc sie odechciewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
a ja mam dziwne noce: jak nigdy przez jakies kilka lat mi sie nic nie snilo tak teraz w kazdym snie jest ON!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
pewno mieli racje i patrzyli obiektywnie na was. Bo Ty musialas patrzec subiektywnie, niestety. mam 21 lat, czyli prawie jak Ty:) Zobacz, jakie mlodziutkie jestesmy i ile jeszcze przed nami, aludzie poznaja swoją połówką czasem jak mają z 35, 40 lat:) Poznamy wczesniej! Ale ile jeszcze lat! Nie marnujmy moze zycia na zamartwianie sie choc wiem ze sie nie da.............:( Niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
czy to nie jest zloscilowosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykre, że bonus, który na początku tego topicu zrobił na mnie wrażenie sensownie myślącego faceta, udzielającego niegłupich nawet rad, dostał, rzekłabym, pier.dolca i zaczął się żalić gdziebądź i durnowate tematy zakładać http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3837407 nie do uwierzenia, że facet ma 29 lat, takie rzeczy wskazują na wysokie niedostosowanie społeczne :O a szkoda bonus, jeśli tu zaglądasz, przemyśl to sobie :P dziewczęta, gadajcie, gadajcie - to przynosi ulgę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
no wlasnie szkoda ze to nie jest takie latwe jak na filmach!!!zycie jest okrutne!!!!ja wiem ze juz nikt nie bedzie sie tak podniecal moim widokiem ze nikt mnie juz tak nie pocaluje i ze nikt mnie nie bedzie tak rozpieszczac jak ON!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
A mi on sie nigdy nie przysnił, zawsze mialam sny erotyczne z jakims kolegą z klasy albo innym:( to tez o czyms swiadczy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
wisnia, wszystkim nam sie tak wydaje, ze juz zaden itp, a zobacz ile par jest szczesliwych NIE z pierwszej milosci........ I ja bede jedną z nich :) za rok, 5 albo 30 ale bede;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
ja wlasnie mam problem myslalam ze on szaleje a tu? jest na naszej klasie tzn chyba ze tak jak ja mysli o nas Jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
jakby myslam to by napisal, jak nie dzis to jutro, ile dni nie jestescie juz razem? Moze juz bylo, ale po procentach nie pamietam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
nie ukladalo nam sie od poczatku lipca a nie jestesmy juz razem od czwartku czyli dopiero dwa dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
a czesto sie tak kłócicie na pare dni? Bo moze pewno wrócicie do siebie, czy juz nie chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
moj nie odpisal wiec chyba nie mysli... a ja jestem taka glupia, tyle osob mowi mi ze to lepiej bo zasluguje na kogos lepszego a ja mysle tylko o nim :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
przepraszam ze obrażam miłe Panie. ALe chyba najpierw trzeba by ze mną pogadać zanim ktoś zacznie mnie osądzać. Tak sądzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WISIENKAAAA
przez 7 lat nie bylo dnia zebysmy sie nie odzywali!jesli klocilismy sie to na mksymalnie 3 - 6 godzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×