Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czesc smutno

Jest mi SMUTNO. Bardzo smutno. Dajcie slowo pocieszenia

Polecane posty

Gość szmutna
czas leczy rany ale ile go musi uplynac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
szmutna dokladnie, mi o wiele lepiej, teraz pewno lezelabym do góry brzuchem i myslala o debilu albo szukala czegos w necie, jak zwykle nie wiedząc czego:) Za to polubilam kafe,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
czasem ranki czasem wieczory, wiem, ze jutro ranek bedzie gorszy niz dzsiejszy wieczór:) Z wami wspaniały:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
smutno ale to tylko wieczorny urok , zacznie sie tydzien i kazda zajmie sie swoimi obowiazkami (choc jak ich teraz nie mam bo w jeden tydzien stracilam faceta i prace :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
w kupie sila hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
dobra. Widzę zę moje prosby nic nie znaczą. Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila, moment, a gdzie ja napisałam, że mi się poszczęściło? Już mnie rozstania w życiu spotkały, stąd wiem, jak to działa. Trzydziestolatka dobre rady podała, ale to jeszcze za wczesnie dla Was. Najpierw musicie sie wypłakać. Później jakoś poleci... Bonus - znaczy jeszcze inny pan... Na wódce z kumplami juz byłeś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
a ja mam wakacje i caly dzien zamiast sie czyms zając to siedze jak półtora nieszczescie i mysle, bo cóz robić jak sie ma wolny czas, to najgorszy moment na rozstanie, wiec szmutna Z innej beczki ten topik mnie rozwalił, o co temu czlowiekowi chodzi hehehe : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3837436

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
moSCA. NIE JESTEM W DOMU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
mosca to daj nam jakies rady, pisz, my mlode, wiec pewno glupie:) Damy rade? Da sie ufac parę razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
a ja sie zaczytalam na "moj facet siedzi w wiezieniu" czy jakos tak... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
NIE DA SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonus - to nie pal, tylko weź kumpla i idź do baru. Upij się. To naprawdę jest wskazane tuż po rozstaniu. I tego facetom zazdroszczę - że mogą iść, upić się i nie będą palcem wytykani. A baby musza to w zaciszu domowym robić :) Czemu Ty w ogóle na forum siedzisz zamiast z kumplami jej tyłek obrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonus
DYSKUTOWA Ł O TYM NIE BĘDĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakris
mosca, daj spokoj, bonus nic nie rozumie, nie ma pomyslu na siebie, tylko marudzi, narzeka, obraza bonus skoro nie mozna ufac pare razy, to nic dobrego cie w zyciu nie czeka, a zatem zamiast siedziec tu gdzie i tak cie nikt nie slucha idz poplacz sobie w ubikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko się da. I żyć się da i kochać innego i ufać mu też. Ale na to trzeba czasu. Różnego. Jedni zbieraja się szybciej, inni dłużej. Ja po poprzednim rozstaniu zbierałam się pół roku. Ale po tych 6 miesiącach byłam odkochana i obojętna totalnie na widok byłego. Żadnych uczuć, a kochałam go... strasznie. Mieszkaliśmy razem, ślub był planowany, dziecko... Cierpiałam po rozstaniu tez strasznie. Cud że żyje - naprawdę ;) A później... znów się zakochałam, zaufałam i dupa ;) Ale kochałam tez inaczej, bo każda miłość jest inna. Dwa razy tak samo nie da się kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonus - widać jesteś z tych, co to twierdzą, że cierpienie uszlachetnia. No to cierp. Ale świętym nie zostaniesz . Wybacz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
to mnie radoscią napełnilas ,z e sie da, bo mi sie wydawalo ze tylko 1sza jest gleboka... tylko ze piszesz ze kazdego inaczej... hm. co znaczy inaczej, troche mniej, czy jak? Moze glupie pytanie, ale po prostuu nie wiem, jeszcze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... czy mniej? Wiesz... ja myślę, że jak ktoś przeżyje coś wielkiego, a to wielkie zdechnie - z różnych powodów, to potem zmienia się podejście do związku ogólnie. Ja akurat tego doświadczyłam, ale np koleżanka nie. Dla mnie teraz ja przede wszystkim. Taki zdrowy!! - podkreślam - zdrowy egoizm. Nie ma żadnego poświęcania sie dla kogoś, rezygnowania z siebie, takiego życia jakbyśmy jednym ciałem byli. Mężczyźni rodzą sie egoistami, kobiety muszą sie tego nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
mosca, on zdradził i pisze .... odpisywac cos niemilego, czy milczec? co bardziej boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
zdradxził i nie powiedział, sama musiałam z gg wyczytac, bo sie zapomniał:( i nie wylączył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
ja juz chyba sie upilam bo wszystko mi obojetne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
no mmilcze szmutna, jakby cos to wolaj - odprowadzę Cie do lóżka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
a w ogole to mi srasznie smutno ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szmutna
czytam ten topic o dziewczynach co maja facetow w wiezieniu i w sumie to chyba juz wole cierpiec po rozstaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc smutno - zapytaj samą siebie, co zrobić. Zdradził... Dla mnie to niewybaczalna rzecz. Jasne, są ludzie, którzy to wybaczają, ale skaza, rysa zostaje na zawsze. Zaufasz mu teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana1111111
pustka.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
mosca, nie zaufam i nie wróce, to chyab bylo pytanie retoryczne... Tylko ..............jak on mógl, tak przez tydzien, bo co innego jak raz sie zdarzy bo sie spije, ale zeby tak... a mi takie piekne slówka mówił;:(((((((((((((((((((((( ( ( (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc smutno
OCZYWISCIE TEN RAZ JAK SIE SPIJE TO TEZ NIECH SPADA, ALE ZEBY TAK........ ps.sorry za caps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×