Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość revgebvgea

umowilismy sie na drugie spotkanie pomimo, ze pierwsze bylo beznadziejne

Polecane posty

Gość revgebvgea

a teraz sie troche obawiam, ze znow tak bedzie:O jednak chce tego faceta. myslicie, ze czeste spotkania pozwola nam czuc sie ze soba lepiej i gadac swobodnie?czy jak tego nie bylo na poczatku, to juz bedzie ciezko. pierwsze spotkanie to z pare miechow temu bylo..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to wyrazic
pewnie, ze sie osmieli, bo sama tak mialam dlugie lata a potem pokazywalam rogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revgebvgea
no mam nadzieje, chcialabym czuc sie przy nim dobrze i vice versa. ach, tylko, zeby mnie nie traktowal mnie tak typowo po kolezensku, tylko bardziej jak potencjalna dziewczyne, ciekawa jestem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jesteście głupie :O pierwsze spotkanie zawsze jest najgorsze przez to że chce się zrobic dobre wrażenie a jeżeli ci się facet podoba to umów się co ci szkodzi ??? jak będzie zle to i tak napijesz się piwa a darmo :classic_cool: i nic nie stracisz a możesz zyskac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revgebvgea
oj kremik, racja pierwsze spotkanie to dziwna sprawa, kazdy chce pokazac jakim jts kozakiem,a tego nie lubie. juz mu zaproponowalam spotkanie:Dzgodzil sie:D a za piwo sama zaplace:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revgebvgea
czemu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też swoje pierwsze spotkanie zaliczam do nieudanych, ale zgodziłam się na następne... o dziwo niedługo nasz ślub Pierwsze spotkania maja to do siebie, że trudno o dobre wrażenie, ludzie są zbyt zestresowani by dobrze wypaść i nie popełnić gafy, więc nie ma tam mowy o luzie. Zobacz jak będzie na kolejnym, a dopiero potem zadecyduj co dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revgebvgea
wiecie, boje sie, ze ciezko bedie sie gadalo, ze bedzie brakowlao tematow do rozmow:O mam czarny nick, ale krotko, wiec i tak mnie nie kojarzysz. cheysula -->gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revgebvgea
z forum?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revgebvgea
ale do czego ci to potrzebne, nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revgebvgea
to, ze ty piszesz pod czarnym, nie zobowiazuje mnie do tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×