Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nanana111

Jak zapoznać się z ratownkiem?

Polecane posty

Gość nanana111

Jak w temacie :) Macie jakieś niegłupie pomysły? :) Nie chodzi o podryw, bo takiego przystojniaka podrywa każda małolata na tym basenie... Chcę Go tylko poznać jakoś (i mówcie co chcecie, ale dla mnie to nie to samo co podryw :]), tyle że troszkę jestem za mało śmiała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
zapytaj sie czym sie interesuje i co czyta. bedzie to wtedy inteligentna rozmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimo wszystko napisze
zapytaj, czy moglby cie nauczyc plywac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana111
Imię jak M ale nie Monika :] I spokojnie, nie mam zamiaru się "topić" ;) Chyba spróbuję się spytać czy mnie nauczy, ale skakać, a nie pływać ;) Tylko że dawno nie skakałam i to się może źle skończyć :D Cóż... będzie śmiesznie chociaż jak skoczę do wody na dechę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
poprois go o nauke techniki ratowania "usta-usta"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana111
Taak, to już porada z koszyka dla napalonych małolat :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana111
jeszcze jakieś pomysły? :) Mogę dodać, że jakieś dwa tygodnie łapiemy kontakt wzrokowy, odprowadzamy się wzrokiem itd :) Wiem, że to nic takiego ale ja już chodzę cała rozpromieniona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z internetu
"A może omówimy mój styl motylkowy przy filiżance dobrej kawy w sobotę wieczorem?" z figlarnym uśmiechem. Jak odmówi, to obróć w żart, nie bądź zbyt powazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bettyuglybetty
buhahaha moj byly jest ratowanikiem. :P czesto i gesto mowil mi o takich laskach ktore wzdychaly do niego i do jego kumpli z pracy. hehehe od razu mowie ze nic z tego nie bedzie. oni nie szukaja milosci wsrod lasek z basenu czy innych takich.... :P a jesli juz ci zalezy to polecam to samo co napisala kolezanka wyzej-styl motylkowy i kawa. moze wypalic. wg mnie calkiem dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana111
Właśnie z tego powodu (że nie chcę uchodzić ogólnie za wzdychającą "laskę z basenu"), zawsze się wycofywałam i nigdy z nikim nie byłam na poważnie. Wolałam wzdychać po cichu i z czasem zapomnieć, niż żeby ktoś nawet pomyślał o mnie jak o byle panience. No i nie wiem czy tak dobrze na tym wyszłam :P Zdaję sobie sprawę, jak to wygląda dlatego chyba już jestem na przegranej pozycji. Nie jestem taka skuteczna w działaniu i taka odważna jak koleżanka(dla której btw coś takiego się źle skończyło)... Ehh stały scenariusz się zapowiada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z internetu
a ja tam nie lubię bierności. Już wolę dostać kosza. Zawsze próbuję, bo życie jest tylko jedno, nie warto go marnować zostając tą bierną co się waha i rozmyśla, zamiast działać i próbować. Razu pewnego spróbowałam poderwać mojego proktologa (bez skutku). Mimo to bezczelnie chodziłam dalej na wizyty, wypinając się i patrząc Mu w oczy. Lubię siebie taką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z internetu
tzn. w oczy patrzyłam "przed" i "po", bo w trakcie - nie ma takiej opcji :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 znak zodiaku
Poproś o reanimację metodą usta-usta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana111
ależ to było pomysłowe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 znak zodiaku
A co ci tu doradzać skoro jesteś nieletnia :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana111
do "taka jedna z internetu", zazdroszczę podejścia :) przydałoby mi się takie nastawienie :)ja zazwyczaj jestem nieśmiała albo niemiła niestety :( chociaż wcale nie chcę... i co zrobić? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana111
a kto powiedział że jestem nieletnia? hmm czytamy ze zrozumieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
no to moze zrob mu loda?:) poznasz go , moze od najlepszej strony?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 znak zodiaku
Bo zachowujesz się jak nieletnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana111
Dla Twojej informacji- nie jestem nieletnia. Ale i tak nie wiem jakie to ma znaczenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 znak zodiaku
Nie ma żadnego znaczenia. Ale skoro jesteś pełnoletnia i tak się zachowujesz, to coś z tobą nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanana111
jak się zachowuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13 znak zodiaku
Przeczytaj swoje wcześniejsze wpisy. PS I dobranoc, bo pora już późna, a ten wątek nie jest tak pasjonujący, żeby dla niego rezygnować ze snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariia.
ja swojego poznalam tak, ze poszlam spytac o cene rowerka wodnego ;D no i pozniej tam sobie plywalam i zaczal zagadywac to pozniej zaczelam spedzac z nim duzo czasu, coraz wiecej. ;) az w ostatni dzien bylismy na romantycznym spacerze ahh.. i musialam wyjechac;/ na basenie raczej nie spytasz o cene rowerka :D ale mozesz po prostu jakos inaczej zagadac co ci szkodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×