Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mampytanie ...

Staż z UP ???

Polecane posty

Gość mampytanie ...

Witam! Chciałabym zalatwic sobie staż w banku (o pazdziernika zaczynam studia zaoczne na AE) poprzez Urząd Pracy ... jak to wyglada ? Czy staz jest bezplatny, czy dostaje sie jakies grosze ? Może mnie ktoś oświecić w tym temacie. Z gory dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieeec
za staz dostajesz 670zł na ręke,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na staz cie wysyla urzad
na taki staz jaki ma. mozesz tez sama pytac w bankach i wtedy z kartka od pracodawcy(jesli cie wezmie) idziesz do urzedu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha dziekuje za odpowiedz
czyli za staz placa mi tak ? Bo slyszalam, ze sa tez bezplatne, gdzie nic sie nie placi czlowiekowi na stazu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli załatwiasz staż prze UP masz stypendium w wysokości 670 zł netto , natowmiast jęzeli załatwiasz sobie staż bezpośrednio u pracodawcy to często są one bezłatne własnie. Jednakże staż z UP możesz otrzymać tylko do 25 roku życia i trwa on od 3 - 12 mcy , z doswiadczenia wiem , że max pracodwaca trzyma na stażu 9 mcy , bo zgadzajac sie na 12 mcy musi dac gwarancje zatrudnienia stazyście , którego przyjmuje( a na to raczej nie licz, raczej jeden stazysta odchodzi , nastepny przychodzi , co daje pracodawcy co kilka miesięcy darmowego pracownika)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do 27 roku życia
jeśli jesteś po studiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×