Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikea2008

zwolnienie dyscyplinarne

Polecane posty

Gość ikea2008

Czy dostal ktos kiedys? Jak sobie po czyms takim poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikea2008
Prosze napiszcie cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na rynku jest pełno
pracodawców, którzy nie zwracają uwagi na taki "zapis w papierkach" ... niczym się nie martw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiscie nie dostalam ale moj znajomy tak,nie wiem jak dlugo tam pracowales/las ale ten moj znajomy nie dal tego swiadectwa ze zwolnieniem dyscyplinarnym nastepnemu pracodawcy,informowal ze przez ostatnie kilka lat pracowal na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glfgldglfglfgf
zależy za co został zwolniony dyscyplinarnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam powiedziałem
nie owijałem w bawełne i dziś tam pracuje już 2 latka, szef mnie chwali i pewnie już nawet nie pamięta, że zatrudnił pracownika ze zwolnieniem dyscyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za co dostalas te
dyscyplinarke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiśppppp
dyscyplinarkę można dostać TYLKO za ciężkie naruszenie prawa pracy, procedur firmy, kradzież, etc. Pracodawca nie może ci dać takiego świadectwa bez poważnego powodu. napisz za co dostałeś dyscyp a ja ci napiszę czy można z tym coś zrobić pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inninis
można dostać dyscyplinarke za coś co sie obecnie nagminnie zdarza - porzucenie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie a ja
a ja mam taki problem. Nie wiem czy dam rade wyrazić się na tyle jasno aby mnie ktoś zrozumiał ale spróbuję. Otóż czeka mnie zmiana stanowiska pracy z niezbyt stresującego na poważne i dużo bardziej odpowiedzialne. Zresztą już nawet założyłam o tym topik chyba z tydzień temu. No w każdym razie dopiero się uczę swoich przyszłych obowiązków jednak jako że jestem laikiem to przecież może się zdarzyć że popełnię nawet poważne błędy w rozliczeniu, wynikające z braku pełnej wiedzy na ten temat. Kobiety które pracują już od paru dobrych lat na takich samych stanowiskach powiedziały, że jeśli coś spieprze w rozliczeniu i nie będę potrafiła tego odkręcić to grozi mi wtedy nawet zwolnienie dyscyplinarne, a ponieważ dopiero się uczę to jest duże prawdopodobieństwo że coś może być źle. Nieźle mnie wystraszyły tym tekstem. Martwie się takim ryzykiem, że coś spieprzę i w razie nie naprawienia błędu to że zwolnią mnie dyscyplinarnie. Ktoś powie że wcale nie musi się tak stać ale przecież ryzyko że tak się zdarzy istnieje i będę wtedy musiała sobie szukać nowej pracy. Ktoś doradza że w razie dyscyplinarki lepiej się nie przyznawać w ogóle przyszłemu pracodawcy do pracy w tej firmie ale ja wcześniej pracowałam w tej firmie 1,5 roku. To dla mnie dużo czasu i nie wyobrażam sobie żebym miała w razie ubiegania się o nową pracę nie przyznawać się do pracy w tej firmie, ponieważ ta pozycja w CV bardzo wzbogaca moją historię i pokazuje że nie siedziałam przez ten czas w domu bezczynnie. W związku z tym, czy istnieje taka możliwość, aby ta firma zamiast aneksu w umowie co do zmiany stanowiska pracy to na moje własne życzenie złożyłaby mi wypowiedzenie poprzedniej umowy o pracę na poprzednim stanowisku i wystawili mi świadectwo pracy za ten czas przepracowany na poprzednim stanowisku a na nowe stanowisko napisali mi nową umowę ? Chodzi mi o zabezpieczenie formalne tego faktu że pracowałam dobrze w poprzednim stanowisku i że szefowa była wówczas zadowolona a w nowej jak się nie wywiąże z obowiązków to mogą mnie zwolnić nawet dyscyplinarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbvrre
dyscyplinarka nie może byc dana za kwestie merytoryczne z tego co wiem . weź sprawdź za co mozna dostac dyscyplinarke a nie wierz babom z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODPOWIADA
A wystarczy tylko przeczytać KP.i nie byłoby takich głupich pytań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×