Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość manga24

zostałam bez przyjacioł..przeczytajcie..

Polecane posty

Gość manga24

kazda przyjazn z facetem zawsze konczy sie tak samo..on zakochuje sie we mnie..ja nie odwzajemniam jego uczuc.. potem tylko dowiaduje sie ze jestem zimną egoistyczną suką bo ich nie kocham.. chce byc sama..nie chce sie angazowac w zwiazki.. Boze co robic?ranie ludzi..chociaz tego nie chce..faceci mnie nienawidza bo ich nie kocham..dla jasnosci nie daje im nadziei,jestem zimna..nie prowokuje..zyje swoim zyciem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znczay, że jeste urodziwa - a facet bądź co bądź potrafi zakochać się w urodzie. Jeśli urodę porównać do wieliej władzy to z każdą wielką władzą wiąże się wielka odpowiedzialnośc :) Najprostrze wyjście - stroń od przyjaciół płci męskiej i nie pozwalaj im sie do siebie zlbizyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exs
Nie oceniaj się tak ,poprostu nie trafiłaś jeszcze na swą miłośc ,jak ona przyjdzie to Cię rozgrzeje i pokochasz prawdziwie -cierpliwości......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga24
unieszczesliwiam facetow i innych ludzi:( a tego nie chce..lgną do mnie..nie prowokuje nikogo..nie rozbudzam ich uczuc..oni sie zakochuja, a potem ja jestem ta wredna zimna suka..czy ktos mnie rozumie?:(zostalam dzis sama:(..całkiem sama..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga24
ale ja to im mowilam..ze nie chce zwiazku..ostrzegałam ze tak sie konczy..milcze..malo mowie..mam swoje zycie,plany..nei chce z nikim sie wiazac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Turkus bez hasla
chwalisz sie czy zalisz?przyjazn z facetem nigdy nie jest bezinteresowna to nei byli przyjaciele, za latwo szastasz tym slowem nie masz kolezanek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga24
jakies kolezanki mam..ale jestem dusza samotnika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga24
czym sie mam chwalic?nie nazwalabym tego tez zalem:(poprostu mi zle z tym:(bo ja nie chce nikogo krzywdzic:(eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja rozumiem doskonale :) Ale co z tego? Mam pocieszać? Co to da skoro i tak ty nadal jestes ładna a faceci do Ciebie lgną ja do miodu - na co się zda pocieszanie na babskim forum - do tego w niedzielę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga24
eh dzieki:)no fakt..dzis niedziela a na dodatek moj problem jest dziwny..niby powinnam sie cieszyc powodzeniem..ale szczerze mowiac to czasem mam tego dosc i wcale to nie jest fajne jak po raz setny mowie ze nie kocham a ktos potem mnie wyzywa od zimnych malp:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmm_hmmmmm
manga24, czy możemy pogadać chwilę na GG? Bez obaw, nie mam zamiaru się zaprzyjaźniać :) Po prostu jestem strasznie ciekaw osób które tak postępują. Nie mam nic do nich, jedynie staram się ich zrozumieć. Możesz znaleźć dla mnie parę minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga24
tak,mozemy porozmawiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manga24
9863610 narazie musze zejsc z kompa..bede wieczorem jesli masz ochote porozmawiac..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×