Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ___________ON________________

PROBLEM Z DZIEWCZYNĄ !

Polecane posty

Gość ___________ON________________

mam taki problem: od dwoch lat jestem z pewna dziewczyna. odkad pamietam byla cala ubrana na rozowo tipsy wlosy farbowane na blad itp itp ale jest naprawde ladna szczuplutka i zadbana. podoba mi sie bardzo. niestety odkad przyszla moda na noszenia pieskow na rekach a`la paris hilton doprowadza mnie do szalu!! caly czas tylko slysze o Moltonie tak sie wabi pies. jak myslicie powinienem ja rzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo matkooooo
0/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huk6setnjru
porozmawiaj z nia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________ON________________
ale to wcale nie jest smiesyne. prosye o rade.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________ON________________
juz nie raz jej mowilem zeby przestala w kolko gadac o tym psie ale ona i tak swoje... on jest chyba wazniejszy ode mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xidufh
Kiepska prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!widać to jakaś pusta dziewczyna... (tylko sie nie wkurzaj na mnie każdy ma swoje zdanie)Ona upodabnia się do jakiejś gwiazdy i chciałaby być pewnie nią.. Najlepiej porozmawiaj z nią szczerze.Czy pies jest ważniejszy od Ciebie?I z tego co piszesz tylko wygląd Ci w niej odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!widać to jakaś pusta dziewczyna... (tylko sie nie wkurzaj na mnie każdy ma swoje zdanie)Ona upodabnia się do jakiejś gwiazdy i chciałaby być pewnie nią.. Najlepiej porozmawiaj z nią szczerze.Czy pies jest ważniejszy od Ciebie?I z tego co piszesz tylko wygląd Ci w niej odpowiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________ON________________
kurcze wy sie smiejecie a ja naprawde nie wiem co zrobic. dzis mamy sie spotkac a ja sie zastanawiam czy molton bedzie mial ochote isc na spacer bo jak nie to siedzimy w domu. glupio mi rzucic dziewczyne tuylko przez psa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________ON________________
ale ja chce wlasnie ja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to ja pokochalem!!! kur....a z tym psem!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________ON________________
ja juz z nia nie raz rozmawialem ale ona nie widzi problemu zadaje mi zawsze pytanie: " czy mam rozumiec ze nie kochasz moltona?" i jest smutna przez pol godziny!! a ja oczywiscie mowie ze go kocham i jest ok( dla niej). ona i molton zadowolony a ja???!!! kiedys myslalaem zeby go przez przypadek gdzies zgubic ale to kupi drugiego i jeszcze bardziej bedzie go pilnowac a wtedy to ja juz sie pozrzne ze wscieklosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×