Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nelliidoa

Co sądzicie o takim małżeństwie?

Polecane posty

Gość nelliidoa
Nie wierzę że on nie widzi w tym problemu. Czasami opowiada że ona wraca o 6-7 rano, pijana do nieprzytomności, z rozmazanym makijażem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
niobo 000...udawanie nigdy nie wrozy niczego dobrego, a poza tym jest nieuczciwe wobec partnera. Twoj facet mysli ze wszystko jest ok, a ty siedzisz w domu i cierpisz. Widzisz w tym jakis sens? Bo ja nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niobo 000
A co mozna robić? Mam wymyslać mu jakieś gry i zabawy? :) Ja tez lubię wychodzić, ale raz w tygodniu. On natomiast częściej i w miejsca które mnie kompletnie nie interesują. I znowu zrzucasz wszystko na kobietę - to że on wychodzi to jej wina - a dlaczego to nie on powinien im wspolnie organizować czas, tylko ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolka2345
przypomnial mi sie film "kroniki portowe" jak to przeczytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niobo 000
No ale problem u nas jest taki że on chce abym wychodziła z nim - i to mnie stawia na przegranej pozycji, bo się nie zgadzam. Ale to po prostu nie dla mnie - zabawy w tygodniu do rana. Poza tym miejsca mi nie odpowiadają i ludzie z którymi on się spotyka. Jak to rozwiązać - macie pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zonk
ten facet to dupa jakaś nie facet :o gdzie on ma jaja?? wypady z kolezaneczkami owszem czemu nie ale bez przesady. Ona fruwa a on czeka :o jebniety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niobo 000
Wiecie... każdy i tak usprawiedliwi jego, bo "w koncu cię pytał" - i to go rozgrzesza że sam sobie baluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak lubi wychodzić częściej to koleś ma chyba nadmiar wolnego czasu kurwa wyjść gdzieś raz na tydzień raj na ziemi a tak mogę sobie pomarzyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
niobo 000...czyli jestescie inni, czego innego chcecie, i trzeba takie sprawy wyjasniac sobie szczerze od poczatku, a nie udawac. Udawanie na dluzsza mete nie wrozy niczego dobrego. Ale masz racje w tym, ze nie chodzisz z nim tam, gdzie nie masz ochoty isc. Bo po co sie zmuszac. Ale z drugiej strony dlaczego on mialby rezygnowac z czegos, co lubi? I tak zle i tak niedobrze. Ale najwazniejsza jest szczera rozmowa i dojscie do jakiegos kompromisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niobo 000
Nie wiem, ja zueplnie nie mam pomysłu jak to rozwiązać i przypuszczam że w ten sposób się rozstaniemy, bo ja nie mogę już dłużej tego znosić. Niby się zgadzam, bo jak ognia się boję zaszufladkowania do tych kobiet które ograniczają, zabraniają i robią fochy. Ale dla mnie taki związek nie jest normalny że on sobie wychodzi beze mnie a ja siedzę w domu, płaczę i się martwię. Prawda jest taka że powinnam sobie poszukać kogoś komu wypad raz na tydzień wystarczy do szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkaaaaa
glowa do gory, moze odbydwoje cos wymyslicie, warto sprobowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niobo 000
ja 26, on 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pusttik
Moja mama zawsze mówila że tak naprawdę facet chce żeby nim trochę porządzić i traci szacunek dla kobiety która ma wszystko w tyłku i na wszystko mu pozwala. Że on musi odczuwać że nie jest już sam, tylko żyje w związku i musi się z kimś liczyć. Moim zdaniem własnie niobo, powinnaś mu powiedzieć wprost że Ci się to nie podoba i nie bedziesz dłuzej tego tolerować, bo dlaczego niby on ma się dobrze bawić Twoim kosztem i w tej samej chwili on ma być gdzieś rozesmiany i szczesliwy a Ty zaplakana w domu? Kobiety, dbajcie o siebie trochę. Jak wam coś się nie podoba to mówcie o tym. Jesli facet nie bedzie chcial iść na kompromis, to tym lepiej. Całe zycie masz się tak męczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z drugiej strony, niebo nie masz nic do roboty w tym czasie, jak on wychodzi ? Nie masz jakiegoś hobby, koleżanek albo w ogóle swojego życia? Nie chcesz z nim wychodzić, to siedź w domu, ale nie każ mu robić tego samego :o Nie podobają Ci się jego znajomi, to w tym czasie spotkaj się ze swoim, których lubisz. Ale jeśli ty byś tylko z nim w domu chciała siedzieć przed telewizorem i żeby on jak ten pies na łańcuchu przy Tobie koczował, to mu się w ogóle nie dziwie :o Miej własne życie dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×