Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aleksandraijuz

Stratford upon Avon i okolice Warwickshire czy jest ktoś?

Polecane posty

Gość michas1188
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za dużo nas . Może ktoś jeszcze??? Miło Cię poznać!!! Co porabiasz w Redditch? Byłam tam raz, czy miasto też takie drogie jak Stratford?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra----. witaj dopiero mi sie przypomnialo o tym temacie, bo ja pisze na innym nie wiem czy jest drogo w porównaniu z Stratford, ale napewno jest o wiele taniej niz w Birmingham czy Londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak w Redditch można wynająć 2 bedroom za 550 funtów, a w Stratford za minimum 650. Jak się żyje w Redditch? Co porabiasz i gdzie pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra 🖐️ ja nie pracuje, maz mne utrzymuje i jeszcze dwoje dzieci.... jestem tu doiero dwa m-ce, a dzieci zaczely szkole wiec mi zostaja prace domowe.... moze rzeczywiscie tutaj mieszkoania sa tansze, my wynajmujemy 3 bedroom za 550 m-cznie + rachunki, i takie mozna znaleźć jak sie poszuka, A jak Ty sobie radzisz na emigracji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pracuję w opiece, mam 3 letniego synka, który chodzi do przedszkola. Zazdroszczę cen mieszkań, bo u nas 2 bedroom za minimum 600 funtów wynajmiesz, a 3 bedroom to chyba za 750.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra🖐️ cięzka masz prace, czy w administracji? moze moglabys poszukac cos w Redditch i sie przeniesc, a w ogóle to zapraszam na topik "polskie dzieci w angielskich szkolach" Ty bedziesz pisac o przedszkolu, i bedziemy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleksandra toz to na tej samej stronie tylko inny tytul, przenies sie :) :) zartowalam, wiem ze to nie łatwo , czlowiek sie przyzwyczaja, ale czasem na lepsze wychodzi taka taka ---. i jak wrazenia, poddobalo sie, co zwiedzalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×