Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cainka

podoba mi się ta torebka lacoste co myslicie o niej

Polecane posty

Gość roomkaaa
Po pierwsze to nie jest oryginał, po drugie oryginalna torebka z Lacoste kosztowała by dużo, dużo więcej a jak na podróbe to jest za droga więc według mnie : nie kupuj jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cainka
może chociaż zegarek jakiś kupie bo szukam,a czy ktoś z was robił już zakupy u tego allegrowicza,bo ja to sie troszke boje kupowac przez allegro,że mi nie wyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie najbardziej podobaja te infantylne opisy na allegro :D :D typu sliczniusienka torebenka z krokodyleczkiem i seksowniusia bluzusia :P a do rzeczy, to torebka moze byc oryginalna, w koncu lacoste to nie jakis dior czy ysl, szczegolnie jak jest z plastiku i prawdopodobnie made in china ;) kupiona moze na duzej wyprzedazy. torebka brzydka nie jest, dla nastolatki w sam raz, ale tyle forsy za uzywana plastikowa torebke z krokodylkiem to raczej nie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cainka
w arkadii nowa kosztuje z 270zł ostatnio jak byłam to weszłam taka cena jeszcze do zniesienia,ta firma jeszcze ma ceny w miare choć polowi mają barzo drogie bo po 500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdyby nie miała tego całego krokodyla, to też by Ci się podobała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilk
gdyby nie miała krokodylka to niebyłaby to lacoste hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaaaaa
serio za taką samą bez krokodyla (jakoś nie wierzę że to oryginał, bo kosztuje trochę za mało) zapłacisz do 60 zł ;) rozglądnij się po sklepach jest wiele fajnych torebek i tańszych i ładniejszych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie, można znaleźć super torby za niewielkie pieniądze. No, chyba że komuś zalezy na wielkim (czy jakimkolwiek) logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cainka
tak właśnie zrobie przejde sie po sklepach może coś fajnego wadnie mi w oko,może znajde podobną do tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze to podróba, bo oryginalna byłaby duuzo droższa. po drugie jeśli zależy ci na tym\' krokodylku\' to kup sobie taką samą na bazarku i w pasmanterii krokodylka. Gwarantuję, że koszty będą kilka razy tańsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos w tym musi byc
mnie nie podoba się. nie mój styl, bardzo sportowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×